Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 08. 2022
Sľažany
Predáme rodinný dom v obci Sľažany, okres Zlaté Moravce
199 900 €

Predáme rodinný dom v obci Sľažany, okres Zlaté Moravce

199 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Plocha pozemku: 946 m2
 • Cena za m2: 211,31 €/m²
  ID inzerátu: 4771659
Výborná ponuka v tichej obci nachádzajúcej sa v blízkosti okresného mesta Zlaté Moravce.

Chcete bývať v pokojnej obci, kde máte rôzne inštitúcie a obchody na dosah? Ak áno, máme pre Vás výbornú ponuku! Ide o rodinný dom nachádzajúci sa v tichej slepej ulici mimo hlavného ťahu v obci Sľažany – časť Horné Sľažany. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2004. Zastavaná plocha jedného podlažia je o výmere 138 m2.

Z hľadiska dispozície tento dom pozostáva z 2 nadzemných podlaží a 1 podzemného podlažia, tvoreného priestrannou garážou, technickou miestnosťou a miestnosťou s alternatívnym využitím – dielňa, posilňovňa, spoločenská miestnosť a pod. Prízemie zahŕňa vstupnú chodbu, šatník pri vstupe, kuchyňu s jedálňou, obývaciu izbu s krbom, spálňu, špajzu a kúpeľňu s toaletou a rohovou vaňou. Z obývacej izby a spálne je výstup na terasu. Na poschodí sa nachádzajú 2 detské izby a priestranná galéria s balkónom – otvorený priestor s viacerými možnosťami využitia alebo dostavby priečok, čím vzniknú ďalšie plnohodnotné izby.

Obvodové murivo celého domu je z yporu hr. do 45 cm. Zateplenie polystyrénom hr. 5 cm, na ktorom je aplikovaná fasádna omietka s dekoračným tehlovým obkladom. Strecha je pokrytá krytinou značky Tondach. Odkvapový systém KJG. Okná a vchodové dvere sú plastové.

V interiéri je kombinácia dlažby a laminátových podláh. Kvalitné interiérové dvere zn. Porta. Samozrejmosťou sú stierky. Výhodou je odkladací priestor na povale rodinného domu, bezpečnostné kamery v prednej aj zadnej časti domu.

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je dom napojený na elektrickú energiu, plyn a obecnú vodu. Odvod odpadu je riešený žumpou s kapacitou 6 m3. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a radiátory umiestnené v izbách. Možnosť alternatívneho vykurovania v krbe s prieduchmi.

Pozemok prislúchajúci k tejto nehnuteľnosti je o výmere 946 m2 so šírkou od ulice 23 m.

Neodmysliteľnou súčasťou domu je aj terén pozemku, vysadený trávou, ktorého charakter je podčiarknutý malou okrasnou skalkou s rastlinami rôzneho druhu, ktoré spríjemňujú chvíle strávené na terase s prípravou na vybudovanie prístrešku.

Cena nehnuteľnosti je 199.900 €.

Energetický certifikát nie je vypracovaný.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o obhliadku alebo potrebujete zodpovedať Vaše doplňujúce otázky, kontaktujte ma na tel. čísle 0915 360 232 alebo prostredníctvom e-mailu ziackova.dominika@micikovapartners.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty