Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2022
Hlavná, Čifáre
Výrobná hala na predaj, Čifáre, pozemok 1312 m2
250 000 €

Výrobná hala na predaj, Čifáre, pozemok 1312 m2

250 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Výrobné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4771677
Ak chcete investovať do nehnuteľnosti, ktorú viete následne prenajímať, alebo hľadáte miesto pre Vaše podnikanie, čítajte ďalej...
Exkluzívne v zastúpení majiteľa Vám ponúkam na predaj výrobnú halu v centre obce Čifáre.

Suchá nepodpivničená hala v centre obce je vhodná na výrobné alebo skladovacie účely, bola postavená v roku 1996 a má nasledovné dispozičné riešenie – 2 samostatné haly s plochou 129 m2 a 46 m2, zádverie, sociálne zariadenia, prístrešok šírky 2,5 m po celej dĺžke haly. Haly majú výšku 3m.

Výrobná hala je postavená z tvárnic Ypor, strecha je plechová, okná drevené. Podlaha v halách je betón, v soc. zariadení keramická dlažba. Vo výrobnej časti je na strope protipožiarna úprava, dosky s hrúbkou 25 mm. Vstupné dvere majú šírku 1,55m.
Inžinierske siete 220/380V, príprava na 20kWh, verejná voda pripojená, plyn v dosahu. Odkanalizovanie je do žumpy 10 m3. Na pozemku je vlastná kopaná studňa.
Celková rozloha oploteného pozemku je 1312 m2. Pozemok je rožný, prístupný z dvoch strán.
Na pozemku je tiež starší rodinný dom/štvorec/ v pôvodnom neudržiavanom stave. Postavený je z pálenej tehly, okná drevené dvojité, podlahy betón a v časti keramická dlažba. IS - elektrika 220/380V, obecná voda, plyn v dosahu. Po nutnej kompletnej rekonštrukcii vhodný ako rodinný dom, administratívna budova, predajňa a pod.

Obec Čifáre leží na hlavnom cestnom ťahu Nitra-Levice, výborná dostupnosť do okolitých miest, Vráble 6 km, Levice 17 km, Nitra 28 km. AE Mochovce je vzdialená 7 km.

Na nehnuteľnosti nie je vypracovaný energetický certifikát.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle 0907 579 033 alebo píšte na golhova.jana@flem.sk, rada Vám zodpoviem na všetky otázky ohľadom tejto ponuky a dohodneme si termín obhliadky.

Všetky naše ponuky nájdete na flem.sk alebo na FB: FLEM, sro - predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Typ konštrukcie: Iná
  • Voda: Áno
  • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty