Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 09. 2022
Trieda SNP, Košice II - Západ
3izbový pražák Tr. SNP, Kosice-Terasa, Lunik II.
169 999 €

3izbový pražák Tr. SNP, Kosice-Terasa, Lunik II.

169 999 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 68 m2
  • Cena za m2: 2 499,99 €/m²
    ID inzerátu: 4771864
So súhlasom majiteľa Vám ponúkame exkluzívne na predaj 3izbový byt pražského typu bez lodžie, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite sídliska Terasa LII., na ulici Trieda SNP v Košiciach. Samotný byt je o rozlohe 68 m2, (údaj z LV), ktorý sa nachádza na 7.p/ 7.p. v zateplenom bytovom dome (energetický certifikát nebol dodaný) a kompletnou rekonštrukciou strechy. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou elektroinštalácie, výmenou plastových okien, podláh, kuchynskou linkou na mieru, murovaným jadrom s WC a priestranným sprchovacím dvojkútom. V byte sa nachádza murovaný šatník, prípadne komora a prislúcha k nemu taktiež samostatný kumbál pre bytom. Byt disponuje 2 nepriechodnými izbami orientovanými na východ a dennou (obývacou časťou) čiastočne prepojenou s kuchyňou orientované na západ. BYT je kúpou voľný, nízke mesačné náklady cca 110,-€/1osoba bez médií. Nehnuteľnosť je možné financovať hypotekárnym úverom, s ktorým Vám radi pomôžeme beplatne.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty