Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Senec, Senec
Moderné 3izb bungalovy v Kostolnej pri Dunaji - možnosť odpočtu DPH
253 000 €

Moderné 3izb bungalovy v Kostolnej pri Dunaji - možnosť odpočtu DPH

253 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 89 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 460 m2
 • Cena za m2: 2 842,70 €/m²
  ID inzerátu: 4772511
Pegas real Vám ponúka na predaj 2 veľmi dobre riešené bungalovy v Kostolnej pri Dunaji. Ide o samostatne stojace 3 izbové rodinné domy nachádzajúce sa v novovybudovanej tichej časti obce, ktorá má vďaka modernizácii infraštruktúry a budovaniu rýchlostných ciest jednoduché napojenie na hlavný ťah Bratislavy či Senca. Tieto bungalovy majú pekné pozemky s rozlohami 454 m2 a 455 m2, zastavané plochy 100 m2 a čisté podlahové plochy vrátane terasy sú 89 m2. Sú postavené z kvalitnej 300 mm brúsenej tehly HELUZ a obvodové murivo bude zateplené kontaktným zatepľovacím systémom – fasádnymi doskami z EPS polystyrénu ISOVER EPS 70 F. Šikmá sedlová strecha s valbami s nízkym spádom je ukončená keramickou krytinou z pálenej hliny TONDACH-SAMBA, nosná konštrukcia je tvorená prefabrikovanými drevnými nosníkmi. Veľkým benefitom je priestranný úložný priestor medzi stropom a strechou. Tieto moderné bungalovy pozostávajú z obývacej izby s veľkoformátovým oknom spojenej s kuchyňou, 2 nepriechodných izieb, kúpeľne spojenej s WC, ďalším samostatným WC s technickou miestnosťou, chodby a terasy. Vykurovanie v objekte bude zabezpečené elektrickým kotlom, na ktorý bude napojená sústava podlahového vykurovania so samostatnými termostatmi pre každú miestnosť. Voda je mestská a domy disponujú aj vlastnými vŕtanými studňami s čerpadlom. Kanalizácia je v procese budovania, domy majú dočasný izolovaný septik. Bungalovy sa predávajú vo vyhotovení holodom, dokončenie a kolaudácia sa predpokladajú na júl-august 2022. Možný odpočet DPH.

Bývanie v tejto lokalite vám poskytne kľudný a bezpečný život v obklopení prírodou a je vhodné pre rodiny s deťmi ako aj pre jednotlivcov.Vyhotovenie „HOLODOM“:

- obvodové konštrukcie z tehly HELUZ 30 cm

- zateplená a dokončená fasáda s 15 cm polystyrénom

- strešná krytina – hydroizolačná fólia

- plastové okná s izolačným trojsklom

- zarovnaný terén a spevnené plochy

- zateplenie podlahy a betónový poter

- podlahové kúrenie s elektrickým kotlom

- kompletné rozvody elektroinštalácií a vody, spolu s prípojkami

- vnútorné steny upravené vápenno-cementovou omietkou

- oplotenie

- parkovacie miesta a prístupový chodník zo zámkovej dlažbyDISPOZÍCIA:

- zádverie 6,96 m2

- toaleta + technická miestnosť 3,34 m2

- chodba 3,74 m2

- kuchyňa spojená s obývacou izbou a výstupom na terasu 30,99 m2

- 2x neprechodná izba 15 m2 a 11,07 m2

- kúpeľňa spojená s toaletou 5,74 m2

- terasa 12,36 m2VÝHODY:

- pekná a kľudná lokalita

- rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy

- výborná dispozícia

- moderný nadčasový dizajn

- úložný priestor v podkroví

- možnosť dokončenia domu podľa vlastných predstávLOKALITA:

Kostolná pri Dunaji patrí pod Bratislavský samosprávny kraj, okres Senec a je dynamicky sa rozvíjajúcou obcou s ďalšou perspektívou do budúcnosti. Obec disponuje úplnou občianskou vybavenosťou a je situovaná len neďaleko hlavného mesta. Nachádza sa tu obecný úrad, hasičská stanica, materská škola, kultúrny dom, poľnohospodárske družstvo, obchod, kostol a pohostinstvo. Susedí s obcou Kráľová pri Senci, ktorá je vzdialená od Kostolnej pri Dunaji necelý kilometer, podobne ako ďalšia susedná obec Hrubý Šúr, vzdialenosť od Hrubej Borše a Turne je približne 3,5 km. Od centra okresného mesta Senec ju delí asi 5 km, no na začiatok mesta sú to necelé 3 km. Nový majiteľ rozhodne ocení blízkosť vyhľadávaných atrakcií ako Senecké jazerá, Aquapark Senec, ktoré ponúkajú neobmedzené možnosti vodných športov a relaxovania či už pre rodiny s deťmi, alebo jednotlivcov, ďalej cyklotrasy, Golfový klub Borša a iné. Otvorenie privádzača na diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu R7 výrazne zlepšilo dopravnú situáciu, no možno stále využiť iné alternatívy dopravy ako vlak, či autobus.Kolaudácia 08-09/2022Kontakt: Xénia Szakálová, RSc. – certifikovaný maklér a realitný konzultant

Mobil: 0903 203 424Cena dokončeného holodomu: 253.000,- EUR vrátane sprostredkovateľskej provízie


Naša realitná kancelária poskytuje kompletný právny a poradenský servis, zabezpečenie znalca, príprava zmlúv a dokladov na katastrálny úrad, úhrada notárskych poplatkov a poplatkov na kataster, služby finančného poradcuUpozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byt kopírované, rozmnožované a šírené v celku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu zadávateľa inzerátu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Na pozemku - Studňa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu