Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2022
Janíkovce, Nitra
Rodinný dom v Janíkovciach - časť Nitry
330 000 €

Rodinný dom v Janíkovciach - časť Nitry

330 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 127 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 830 m2
 • Cena za m2: 2 598,43 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4772837
Celková úžitková plocha domu je krásnych 126 m2. Pri návrhu sa dbalo na oddelenie kľudovej časti od dennej časti domu a tiež na príjemné priestorové riešenie, ktoré nebude evokovať stiesnené podmienky. Izby majú pekné výmery a výhodou je naozaj priestranná obývacia izba (32m2) s napojením na terasu (20m2). Kuchyňa má praktickú komoru, v dome je dostatok úložných priestorov vďaka miestu na vstavané skrine a šatníku a tiež vyšiel priestor na technickú miestnosť. V dome sú dve toalety, sprcha aj vaňa. Tento bungalov vyhovie určite aj väčšej alebo rozrastajúcej sa rodine. Výmera pozemku je taktiež veľkorysá a to 830m2.

V dome sa nachádza klimatizácia a rekuperácia. Príjemný štandard Vám zaručuje po kúpe ihneď sa nasťahovať. Okrem kuchynskej linky, ktorú si už majiteľ objedná
podľa vlastného vkusu je dom v plnom štandarde.

Ploty okolo domu sú vybudované, takže Vaše ratolesti sa bezpečne môžu hrať v záhrade. Neďaleká cyklotrasa je k dispozície pre Vaše voľné chvíle ako aj štrkoviská pre rekreačné rybárčenie.

Dom v Janíkovciach sa nachádza v novovybudovanej časti s kompletnou infraštruktúrou a inžinierskymi sieťam vrátane kanalizácie. Rodinný dom sa nachádza len 5 minút autom od úplného centra Nitry. Ponúka pekné prostredie a úžasné výhľady.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhozápadná
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Podlahové, Krb, Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu