Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 08. 2022
Hontianska, Bratislava II - Ružinov
Exkluzívne u nás zaujímavá ponuka nadštandardného 4 izb. bytu s vlastným parkovaním a záhradou, Hont
490 000 €

Exkluzívne u nás zaujímavá ponuka nadštandardného 4 izb. bytu s vlastným parkovaním a záhradou, Hont

490 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 104 m2
 • Cena za m2: 4 711,54 €/m²
  ID inzerátu: 4775124
Ponúkame predaj veľkého 4 izb. bytu o výmere vnútornej bytovej plochy 104 m² + terasa z kuchyne 5,3 m² + balkón z obývačky 11 m² + francúzske balkóny zo spálne a detskej izby + pivnica v suteréne 10 m² a garáž 13 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu so 4 bytovými jednotkami na Hontianskej ul..

Byt je výnimočný svojou polohou – v štvrti rodinných domov v širšom centre mesta, s čím sa spája pokojné bývanie s výhľadom do záhrady a tiež nadštandardným príslušenstvom ako 2 chránené vonkajšie parkovacie miesta, vlastná záhrada, garáž a pivnica.

V byte, okrem kuchynskej linky, postupne prebehla kompletná rekonštrukcia – v r. 2000 výmena rozvodov kúrenia, radiátorov a plynového kotla, dlažby v hale, laminátových podláh a v r. 2015 obnova kúpeľne a toalety, interiérových dverí, elektroinštalácie + zavedená štrukturovaná kabeláž. Byt ďalej disponuje, bezpečnostnými vstupnými dverami, plastovými oknami so žalúziami a sieťkami, klimatizáciou v obývačke, vstavanými skriňami v spálni, detskej izbe a predsieni.

Tehlový bytový dom, postavený v 70tych rokoch, bol v r. 2005 zateplený a vďaka tomu ako aj vďaka vlastnému kúreniu a ohrevu vody, má byt nízke náklady na energie.

Nepochybnou výhodou bytu sú jeho parkovacie možnosti a záhrada pri dome, o výmere cca 150 m², oplotená a od ulice uzavretá bránou. Byt je svetlý a slnečný, orientovaný na 3 strany – kuchyňa na východ, spálňa a detská izba na juh, obývačka a pracovňa na západ. Je situovaný v blízkosti nákupných centier Nivy a Eurovea, s pešou dostupnosťou centra mesta a s rýchlym napojením na mestský obchvat.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 1973
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty