Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2022
Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov
REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 3-izbový strešný penthouse s terasami, Trnavská cesta
465 000 €

REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 3-izbový strešný penthouse s terasami, Trnavská cesta

465 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 148 m2
 • Cena za m2: 3 141,89 €/m²
  ID inzerátu: 4776292
Klimatizovaný slnečný 3-izbový penthouse na 8. podlaží novostavby na Trnavskej ulici, obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Z dvoch terás ponúka jedinečné výhľady na Bratislavu. Výhodou je iba jeden sused na poschodí, ako aj upravený parčík vo vnútrobloku.

Dispozícia presvetleného bytu sa skladá z obývacej izby s kuchyňou s jedálenským kútom a vstupom na terasu, hlavnej spálne s veľkým walk-in šatníkom (7 m2), druhej spálne, kúpeľne s vaňou a toaletou, hosťovskej toalety s umývadlom, predsiene so šatníkom a dvoch terás po oboch stranách bytu. Z každej izby je pritom vstup na jednu z priestranných terás. K bytu prislúcha pivničná kobka (4 m2) a jedno parkovacie státie v garáži domu za príplatok.

Štandardom bytu sú laminátové podlahy, hliníkové okná, blackout závesy v každej izbe, ústredné vykurovanie, klimatizácia, sieťky na veľkoformátových oknách, kompletne vybavená kuchyňa.
Vrchné podlažie domu je zabezpečené vstupom na čip, videovrátnikom a prípravou na bezpečnostný systém.

Lokalita ponúka výbornú dostupnosť MHD, kompletnú občiansku vybavenosť vrátane Fresh Marketu, obchodného domu Vivo (Polus), potravín Yeme, ako aj blízkosť letiska či vlakovej stanice. Možnosti príjemných prechádzok alebo športového vyžitia na jazere Kuchajda a Štrkovec.

Interiér 92 m2, terasa 32 m2, druhá terasa 24 m2, pivnica 4 m2.
Cena za predaj bytu 465.000 EUR + 20.000 EUR parkovacie státie v garáži domu

ID 42787
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/42787-trnavska-cesta
--

Air-conditioned sunny 2-bedroom penthouse on the 8th floor of a new building on Trnavska street is located in a popular location with complete amenities. Two terraces have a view of Bratislava. The advantage is one neighbor on the first floor as well as a landscaped park in the courtyard.

The layout of the well-lit apartment consists of a living room with kitchen with dining area and access to the terrace, master bedroom with a large walk-in closet of 7 m2, second bedroom, bathroom with bath and toilet, guest toilet with sink, hallway with wardrobe and two terraces on both sides of the apartment. Each room has access to one of the terraces. The space of one terrace allows for barbecue. The apartment has a cellar of 4 m2 and one parking space in the garage of the house for an additional fee.

The standard of the apartment are laminate floors, aluminum windows, central heating, air conditioning and screens on large windows, fully equipped kitchen.
Access to the upper floor of the house is provided by chip entry, video doorman and preparation for the security system.

The location offers excellent access to public transport, complete amenities including Fresh Market, Vivo (Polus) department store, Yeme grocery store, as well as proximity to the train station and the possibility of pleasant walks or sports activities on Lake Kuchajda or Štrkovec.

The apartment was used for office purposes.

Interior 92 m2, terrace 32 m2, second terrace 24 m2, cellar 4 m2.
Price for the sale of the apartment 465.000 EUR + 20.000 EUR parking space in the garage of the house

ID 42787
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/42787-trnavska-cesta

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (141)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty