Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2022
Jurová
Na predaj dom s veľkým pozemkom v zastavanej časti obce JUROVA
133 500 €

Na predaj dom s veľkým pozemkom v zastavanej časti obce JUROVA

133 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 149 m2
  Plocha pozemku: 2562 m2
 • Cena za m2: 895,97 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4777308
Ponúkame na predaj veľký priestranný slnečný pozemok a budovu, ktorá má charakter rodinného domu v zastavanej časti obce Jurova. Nehnuteľnosť sa nachádza v obytnej zóne, v obci so štandardným občianskym vybavením.

Rodinný dom je jednoduchá stavba, jednopodlažná s čiastočným podpivničením. Dom pozostáva z troch obytných častí, vstupnej chodby slúžiacej ako gánok, vnútornej chodby, samostatnej kuchyne so špajzou/skladom a kúpelne. Múry a priečky sú postavené z tehly, bez zateplenia. Základová doska je monolitický betón. Rodinný dom má valbovú strechu, krytina pálená škridla, RD je pravidelného obdĺžnikového tvaru, aktuálne v pôvodnom stave, je potrebná rekonštrukcia. Elektroinštaláciu, vykurovanie, odpady by bolo potrebné nanovo vybudovať/zrekonštruovať. Dom má aj podkrovie, vedú k nemu schody, Krov je v dobrom stave. Dom bol napojený na elektrinu, plyn a verejný vodovod, momentálne odpojený od IS.

Pozemok je rovinatý, jeho dĺžka je skoro 115m, šírky sa rôznia, najprv zo vstupnej časti, kde sa nachádza dom má pozemok šírku 17m, v strede pozemku sa nachádza ďalšia hospodárska budova(opravárenská dielňa) bez súpisného čísla, no a od polovice sa pozemok rozširuje až na 27m. Pozemok má svoje čaro, v zadnej časti sa nachádza aj malý ovocný sad. Pozemok je oplotený.

Odporúčanie makléra:
Nehnuteľnosť je vhodná ako investícia, dom sa dá kompletne prerobiť, rozšíriť, poprípade nadstavať. Záhrada má potenciál, či ako záhrada pre záhradkára, alebo aj pre firmu, nakoľko sa tu nachádza budova, ktorá po rekonštrukcii môže slúžiť ako výroba, sklad, dielňa.

Cena 133.500,- EUR

V prípade Vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať

Mgr. Michal Gróf, RSc.
0911667988
grof@epichome.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1971
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty