Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 08. 2022
Vlčie hrdlo, Bratislava II - Ružinov
Luxsusne priestranný hausbot v Ružinove
398 000 €

Luxsusne priestranný hausbot v Ružinove

398 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hausbót
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 425 m2
 • Cena za m2: 936,47 €/m²
  ID inzerátu: 4777455
Luxusný hausboat absolútne jedinečný, celoročne obývateľný s perfektnou polohou na Vlčom hrdle.

Bývanie na vode má svoje čaro ako byť na dovolenke každý deň. Tento mestský hausboat ponúka veľkorysý priestor 425m2, čo ho pasuje na najväčší hausbot na realitnom trhu. Je dvojpodlažný s veľkou terasou. Novostavba je vyrobená z kvalitných materiálov, obložená smrekovým drevom a s plastovými drevenými oknami. Investor sa inšpiroval nemeckým architektom, ktorého najmodernejšie štýlové hausboaty sú osadené v Nemecku, Rakúsku a na viacerých miestach riek západnej Európy. Inštalovaná fotovoltalika a čerpanie pitnej vody z vlastnej studne pri brehu, robí tento hausboat skoro energeticky samostatným. Malé náklady na bývanie prispievajú k atraktivite tejto hnuteľnosti. Kanalizácia je riešená vlastným septikom /3 m3/. Napojenie na elektriku je urobené prípojkou. Kedže sa jedná o novostavbu nič nenechal majiteľ na náhodu. Môžete si tu odstaviť aj vlastnú loď. Pribudnú ešte nové mostíky. Nový pán hausbotu si może určiť plán izieb podľa vlastnej vízie alebo ponechať velký otvorený priestor. Dispozícia tohto domu na vode obsahuje 2 x WC a sprchu.

Skutočne super poloha Vlčie hrdlo s krátkou vzdialenosťou do CENTRA Bratislavy láka spomaliť a relaxovať. Táto tichá, zaujímavá lokalita disponuje kvalitnou prístupovou cestou, cyklotrasou a neďalekou občianskou vybavenosťou. Okolie je ideálne na bicyklovanie, beh, prechádzky pri vode. Jednoducho krásne miesto na relax ponúkajúce veľa možností na zábavu. Komfort prístavu Marína v Ružinove ukáže krásu užastného výhľadu aj na siluetu Bratislavského hradu.

Je skvelé sedieť na terase popíjať kávu a zároveň meditovať pri šume okolitej prírody, pozorovať zvlnenú hladinu vody pri západe slnka a v diaľke sa kochať výhľadom na Bratislavu. Príďte si vychutnať, zažiť, precítiť tento nezabudnuteľný pocit.

Odporúčanie makléra:
Tento objekt je vhodný aj ako investičná príležitosť na zriadenie gastro-podnikania ako botel, reštaurácia, bar. Alebo chcete víkendový dom bez cestovania? Dennodenné bývanie v lone krásnej prírody? Je na Vás prečo sa rozhodnete. No v každom prípade sa rozhodnete správne. Zažite pocit Slobody života.

Cena je  398.000,- eur.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0917 222 124.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu