Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2022
Pivonkova, Rovinka
ROVINKA predaj rodinného domu na Pivonkovej ulici
299 500 €

ROVINKA predaj rodinného domu na Pivonkovej ulici

299 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 106 m2
 • Cena za m2: 2 825,47 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4777644
Ponúkame na predaj krásny 4 izbový dvojposchodový rodinný dom s úžitkovou plochou 106 m2 . Dom ponúka výborné rodinné prostredie v príjemnej lokalite, so samostatnou záhradkou a krytou terasou o výmere 7x3,5 m. Nehnuteľnosť sa skladá z kvalitného tehlového materiálu so zateplením. Betónový plot postavený okolo celého domu ponúka úplne súkromie. Záhrada je priestranná a pravidelne udržiavaná aj s praktickým záhradným domčekom. Nehnuteľnosť je súčasťou trojdomu, ale kvôli kvalitne zvoleným materiálom je dom dobre zvukovo izolovaný. V cene nehnuteľnosti sú aj dve parkovacie miesta.

Dispozícia domu
Na dolnom poschodí domu sa nachádza priestranná obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa a technická miestnosť. V obývacej miestnosti sa nachádza aj útulný murovaný krb, ktorý iba pridáva k príjemnej atmosfére. Taktiež sa v tejto časti nachádza aj praktický úložný priestor pod schodmi. Na hornom poschodí sa situujú 3 izby s kúpeľňou.

Technické parametre
Rodinný dom ponúka úžitkovú plochu 110 m2. Terasa je o výmere 7x3,5 m. Každá miestnosť je vybavená podlahovými termostatmi. Súčasťou sú aj elektrické žalúzie a v detských izbách žalúzie na ručné ovládanie. Bojler s objemom 120l je nový v záruke. Na stavbu boli použité tehly. Vo vnútri domu sú použité parkety. Funkčný alarm. Klimatizácia.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu