Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Pezinok
Skvelá investičná príležitosť - Na predaj penzión Pezinok
950 000 €

Skvelá investičná príležitosť - Na predaj penzión Pezinok

950 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 337 m2
  Zast. plocha: 258 m2
  Plocha pozemku: 1033 m2
 • Cena za m2: 2 818,99 €/m²
  ID inzerátu: 4777827
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS
Výnimočná príležitosť na investíciu.
Ponúkame na predaj plne zabehnutý penzión s mnohoročnou tradíciou a s dlhoročnou stálou klientelou v mestečku Pezinok. Nachádza sa cca 500m od centra v tichej ulici.

Troj hviezdičkový vkusne a komfortne zariadený penzión sa nacháchdza na pozemku o rozlohe 1033m2, úžitková plocha 337m2, zastavaná plocha 258m2.

Penzión je dvoj - poschodový.
Prízemie je riešené ako prvý kontakt s klientom vo vstupnej hale s recepciou, jedáleň na podávanie raňajok, kuchyňa, izba pre personál s kúpeľňou a WC,
- 1x apartmán pre 4 osoby so samostatnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC, satelitná TV, WIFI, mini-bar a pracovný stôl.
- 1x dvojposteľová izba s kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC, satelitná TV, WIFI, mini-bar a pracovný stôl.
Poschodie je vybavené - 6 dvojposteľových izbieb s kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC, satelitná TV, WIFI, mini-bar a pracovný stôl.

Priľahlý pozemok je oplotený s možnosťou parkovania. Nachádza sa tu letná terasa pre ubytovaných a trávnatý priestor pre relax a hry.

Predáva sa so zariadením a s kompletným rezervačným systémom. Je v plnej prevádzke s ubytovacou kapacitou 26 osôb

Nehnuteľnosť je ideálna pre začínajúceho ako aj skúseného podnikateľa v oblasti ubytovania a cestovného ruchu, ktorý má chuť pokračovať v zabehnutom podnikaní alebo podnikanie spojiť s bývaním.

Dnes je Pezinok moderným mestom s vybudovaným priemyslom, kvalitnou vinohradníckou a vinárskou produkciou, rozvinutým obchodom a zaujímavými historickými pamiatkami a s možnosťou turistiky.

V tejto chvíli netreba nič viac, kontaktujte ma e-mailom: huzevkova@timareal.sk alebo mi rovno zavolajte na číslo +421(0) 901707028
pre zodpovedanie vašich otázok a dohodnutie termínu obhliadky.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty