Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2022
Malý Rím, Liptovský Mikuláš
Pekný 3-izbový rodinný dom v lukratívnej štvrti
349 000 €

Pekný 3-izbový rodinný dom v lukratívnej štvrti

349 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4778019
Ponúkame na predaj pekný 3-izbový rodinný dom s garážou na veľkom slnečnom pozemku v lukratívnej štvrti rodinných domov v Liptovskom Mikuláši v Palúdzke na ulici Malý Rím. Dom sa nachádza v tichej lokalite cca 7 minút pešo od centra mesta a je situovaný na veľkom rovinatom pozemku o výmere 1250 m2. Ide o drevodom skolaudovaný v roku 2012. Pôdorys domu je 100 m2, veľkosť samostatne stojacej garáže je 23 m2.

Rodinný dom pozostáva z prízemia a podkrovia. Na prízemí je veľká kuchyňa s obývačkou, dve izby, kúpeľňa, samostatné WC, špajza, hala a vstupná chodba. Podkrovie je rozdelené na dve priestranné miestnosti. Z obývačky je východ na drevenú terasu a do záhrady.

Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom. V obývačke je kachľová pec. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Na pozemku je prístup k vode na polievanie záhrady. Mesačné náklady (elektrina, plyn, vodné a stočné) sú 106,50 EUR.

V okolí je výborná občianska vybavenosť: potraviny, pekáreň, základná škola, materská škola, úrady, nemocnica, lekáreň, zastávka autobusov, kontajnery na triedený odpad.

Celková plocha pozemku: 1250 m2
Dom: 100 m2
Garáž: 23 m2

Cena: 349000 EUR
Kontakt: 0902 815 835

RK nevolať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo