Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 08. 2022
Bystrická cesta 21, Ružomberok
Byty Orion Ružomberok
61 600 €

Byty Orion Ružomberok

61 600 €

od


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Vo výstavbe
  • ID inzerátu: 4778245
"Bytový dom Orion prinesie do Ružomberka až 153 architektom navrhnutých bytových jednotiek v najrôznejších dispozíciách. Kompletnou prestavbou niekdajšieho hotelového komplexu IKAR vznikne úplne nový bytový dom Orion Ružomberok. Unikátnou kombináciou bytov na predaj do osobného vlastníctva a kompletne zariadených apartmánov určených na dlhodobý prenájom vznikne jedinečný bytový komplex. Byty sa budú odovzdávať vo vysokom štandarde súčasťou ktorého budú napr: protipožiarne bezpečnostné dvere, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, sadrové omietky v bielej farbe, podlahy – laminátová podlaha v izbách, veľkoformátová dlažba a obklad 120x60cm v kúpeľni, wc s geberitom a soft-close záchodovou misou, sprchový kút s nízkoprofilovou vaničkou z kameniva alebo vaňa, batérie, vývod na práčku, smart-home klimatizácia s invertorom, biele interiérové dvere, radiátory, vypináče, zásuvky.
"

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo