Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 08. 2022
Abrahám
4 izbový rodinný dom na predaj, novostavba, obec Abrahám
299 940 €

4 izbový rodinný dom na predaj, novostavba, obec Abrahám

299 940 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 106 m2
  Plocha pozemku: 524 m2
 • Cena za m2: 2 829,62 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4779150
Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj krásny 4 izbový rodinný dom v obci Abrahám. Abrahám je vzdialený od centra Galanty 13 km, 17 km od centra Trnavy a 20 km od centra mesta Senec.
Rodinný dom je aktuálne v začiatočnej etape výstavby, realizujú sa základy. Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku s rozlohou 524 m2.

V okolí už je väčšina pozemkov zastavaná rodinnými domami, vstup na pozemok je z vedľajšej slepej uličky. Orientácia pozemku je JZ (vstup na pozemok) a SV (zadná strana pozemku). Pozemok je oplotený pletivom, zo strany ulice si nový vlastník môže zvoliť vlastnú alternatívu oplotenia a vstupu na pozemok.


DISPOZÍCIA
Vstupom do domu sa dostaneme do predsiene a následne do dennej časti domu s priestrannou obývacou izbou, kuchyňou a jedálenskou časťou. V predsieni je vstup do technickej miestnosti s práčovňou a do samostatnej toalety s umývadlom.

Okná obývacej izby sú orientované smerom na JV a okná kuchyne s jedálňou sú smerom na JV a JZ. Kuchyňa má komoru. Z dennej časti sa chodbou dostaneme do spálňovej časti s dvomi kúpeľňami.
Nachádzajú sa tu tri neprechodné izby. Jedna izba je hlavná spálňa, k tej patrí šatník a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Okná hlavnej spálne sú smerom na SV. Ďalšie dve izby majú spoločnú kúpeľňu s vaňou a toaletou. Tretia izba má okno smerom na SV a štvrtá izba smerom na JV, spoločná kúpeľňa sa nachádza medzi týmito dvoma izbami.

Zo všetkých štyroch izieb je zabezpečený vstup na terasu – z dvoch izieb na JV terasu a z dvoch izieb na SV terasu. Naozaj výborné riešenie.

Stavebné práce rodinného domu sú už zahájené, dom je jednopodlažný, podkrovie slúži ako sklad. V prípade záujmu a včasného vstupu nového vlastníka je možné zmeniť statiku a vybudovať obytné podkrovie. Vtedy by bola izba za deliacou nosnou stenou zmenená na schodisko.


ĎALŠIE INFORMÁCIE
Rodinný dom má tieto IS: obecná voda, obecná kanalizácia, elektrina. Optika sa buduje v tomto roku, v obci je zatiaľ DSL. Vykurovanie v rodinnom dome je tepelným čerpadlom vzduch / voda. Dom je možné za príplatok dovybaviť aj chladením, kde chlad zabezpečí tepelné čerpadlo.
Tento krásny rodinný dom ponúka veľký interiérový priestor obytnej plochy 106 m2 vďaka premyslenému usporiadaniu všetkých miestností, taktiež ponúka dostatok oddychového priestoru v exteriéry na dvoch terasách spolu s rozlohou 62 m2 (prvá terasa má 39,22 m2 a druhá má 22,89 m2) a samozrejme na slnečom pozemku.

Cena rodinného domu obsahuje stavbu domu do výbavy štandard, výplne otvorov plastové s izolačným trojsklom. Inteligentný dom - základ. Samozrejme, že to je možné rozšíriť v budúcnosti bez väčších zásahov. Dom má predprípravu na žalúzie.


PARKOVANIE
Na pozemku pri dome pohodlne zaparkujú dve autá, plus je možné pracovať s priestorom podľa individuálnej predstavy nového vlastníka.


LOKALITA
Obec má približne 1200 obyvateľov.
Obec Abrahám má výbornú dostupnosť autom smerom na diaľnicu R1 a aj D1, ďalšie okolité komunikácie, autobusové spojenie prímestskou dopravou do Trnavy a Galanty (odtiaľ už aj vlakové spojenie). V obci Abrahám sa nachádza materská škola, základná škola, detské ihriská, futbalové ihrisko, rybník, potraviny Coop Jednota, pohostinstvo, rôzne služby, knižnica a múzeum, respektíve stála výstava poľnohospodárskeho náradia, strojov a nástrojov. Obec má taktiež ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých, lekáreň. Popri obci sa rozprestiera rozsiahly park s kaštieľom Abrahám.


NÁKLADY NA BÝVANIE
Dom je nízkonákladový, aktuálne vo výstavbe.


CENA
Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 299.940,- Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k ponúkanej nehnuteľnosti.


Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4

Doplnková informácia

V prípade potreby poradenstva a zabezpečenia hypotekárneho úveru neváhajte a kontaktujte nás. Zabezpečíme potrebné k Vašej spokojnosti. 0911410278

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu