Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 06. 2022
Pezinok
Penzión na prenájom v Slovenskom Grobe (2 minúty od Pezinka)
5 000 €/mes.

Penzión na prenájom v Slovenskom Grobe (2 minúty od Pezinka)

5 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 808 m2
  Zast. plocha: 512 m2
  Plocha pozemku: 1183 m2
 • Cena za m2: 6,19 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4779331
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na prenájom Penzión so samostatne stojacim apartmánovým domom v obci Slovenský Grob.
Dole opísaný penzión ponúkame za cenu 5000€ mesačne plus energie. Penzión má veľmi dobrú polohu, je presne vedľa obecného úradu.

Penzión je kompletne vybavený. Čiže, reštaurácia, kuchyňa izby aj všetko ostané je kompletne a veľmi kvalitne vybavené. Nový nájomník môže začať s prevádzkou od prvého dňa.

V prednej časti pozemku sa nachádza Pezión úžitkovou plochou 592m2. Penzión bol postavený v dvoch časových obdobiach. Pôvodné časti objektu boli postavené v roku 1967. Prestavbou, prístavbou a nadstavbou v roku 1999 bol objekt postavený do súčasnej podoby.

Vstup do objektu je orientovaný smerom na severozápad. Na prízemí sa nachádza zádverie, vstupná hala s recepciou, barom a schodiskom, kancelária, 2 x sociálne zariadenia, reštaurácia so salónikom, kuchyňa, sklady a zázemie pre personál. Na poschodí sa nachádza chodba so schodiskom, kotolňa, 6 izieb penziónu s predsienkami a sociálnymi zariadeniami, miestnosti pre upratovačku, chyžnú, sociálne zariadenie personálu a sklady.

V zadnej časti pozemku (vo dvore) sa nachádza priestranný apartmánový dom, momentálne slúžiaci ako rodinný dom so zastavanou plochou vo výmere 216m2. Dom bol postavený v roku 2013.

Z hľadiska dispozičného riešenia je dom rozdelený na súkromnú a prevádzkovú časť. V súkromnej časti sa nachádza: vstup, 2 x chodba, technická miestnosť s WC, špajza, obytná hala s kuchyňou a jedálňou, šatník, 2x kúpelňa, 3x spálne a pracovňa. Prevádzková časť slúžila na výrobu a predaj zmrzliny, nachádza sa tu miestnosť na výrobu zmrzliny, miestnosť na predaj, aklad a WC.

Celková výmera pozemkov vrátane zastavaných výmer je 1.183m2.

MOŽNOSŤ KÚPY ALEBO VÝMENY ZA INÚ NEHNUTEĽNOSŤ
Ponúkanú nehnuteľnosť je možné kúpiť alebo vymeniť za pozemok alebo priemyselný objekt v podobnej hodnote. Doplatok je možný obojstranne. Výmena môže byť zaujímavá aj z toho dôvodu, že na túto nehnuteľnosť je možné čerpať bankové financovanie. Potenciálny záujem ca o výmenu tak môže popri nehnuteľnosti získať voľné finančné prostriedky od banky.

V prípade záujmu nnás pokojne kontaktjute. Radi Vám odpovieme na všetky otázky.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty