Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 06. 2023
Mojmírova, Piešťany
Mojmírka - štandard v cene bytu
164 900 €

Mojmírka - štandard v cene bytu

164 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 56,24 m2
 • Cena za m2: 2 932,08 €/m²
  ID inzerátu: 4779361
POSLEDNÝ VOĽNÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU!
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 2-izbové a 3-izbové byty v novobudovanom komornom rezidenčnom projekte Mojmírka, ktorý vyrastá na Mojmírovej ulici v Piešťanoch. V celom projekte je iba 16 bytov!

O PROJEKTE
Rezidenčný projekt Mojmírka vyrastá v zabývanej časti pôvodných Piešťan neďaleko centra tohto kúpeľného mesta, medzi zástavbou rodinných domov a bytovými domami. Našou snahou bolo vytvoriť medzi týmito druhmi zástavby plynulý prechod a priniesť na toto miesto nadčasový rezidenčný projekt, ktorý ponúkne moderné mestské bývanie, preslnené denným svetlom, s komornou atmosférou, dostatkom súkromia a zelene. Projekt, ktorý skvele zapadne do pohodového koloritu života v kúpeľnom meste a bude zaujímavou voľbou pre život.

BYTOVÝ DOM
Komorný charakter projektu, v ktorom je iba 16 2- a 3-izbových bytov a 3 obchodné priestory, sa vyznačuje nadčasovou architektúrou, praktickými dispozíciami bytov, aj použitím kvalitných materiálov. Objekt pozostáva z dvoch samostatných blokov, prepojených spoločným privátnym átriom s množstvom zelene, detským ihriskom a priestorom na relax. Pohodlie bývania zvyšujú aj balkóny, terasy a lodžie, ku každému z bytov prislúcha aspoň jeden balkón. Parkovanie pre rezidentov zabezpečuje podzemná garáž, priamo z garáže je výťah na každé poschodie. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka a k dispozícii je aj spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov. Unikátnou súčasťou komplexu je zelená vegetačná strecha, ktorá je umiestnená nad prvým podlažím. Vďaka svojim vlastnostiam šetrí energie, umožňuje využitie dažďovej vody a zvyšuje kvalitu ovzdušia a životného prostredia v okolí

LOKALITA
Piešťany sú okresným mestom s kompletnou občianskou vybavenosťou a veľkými možnosťami pre život aj podnikanie. Žijú bohatým životom kúpeľného mesta. Stačí sa prejsť po pešej zóne v ktorúkoľvek dennú hodinu a nájdete kaviarničky plné ľudí. Tu, no aj v mestkom parku, na kúpeľnom ostrove, ale aj na kultúrnych a spoločenských udalostiach sa premiešavajú turisti a kúpeľný hostia s miestnymi obyvateľmi. A vďaka svetoznámym kúpeľom a ich medzinárodnej klientele má mesto kozmopolitnú atmosféru, ktorá praje aj lokálnym podnikateľom a umelcom. A pri bývaní v projekte Mojmírka vôbec nepotrebujete auto, lebo všade sa dostanete pešo alebo na bicykli. Do centra mesta sa z Mojmírky dostanete pešo do 15 minút, na kúpeľnom ostrove ste ani nie za pol hodinu. Strategická je lokalita aj z hľadiska cestovania mimo Piešťan – pár minút chôdze od projektu je vlaková aj autobusová stanica, na diaľnicu sa autom dostanete za 3 minúty.

CENA
2-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, 56,24 m2 – od 164 900 €
3-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, 94,44 m2 – od 233 900 €


Viac informácií o projekte na www.mojmirkapiestany.sk alebo priamo u nášho predajcu.
Kontaktujte nás už dnes!

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u našich predajcov.

Zuzana Solčanská
mobil: +421 905 200 322
mail: solcanska@pupava.com

Miroslava Bošnáková
mobil: +421 905 833 292
mail: bosnakova@pupava.com

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Počet pivníc: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty