Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Dlhá, Nitra
GREEN AVENUE – moderný 4i dom dokončený, môžete sa sťahovať už zajtra
351 400 €

GREEN AVENUE – moderný 4i dom dokončený, môžete sa sťahovať už zajtra

351 400 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 138 m2
  • Cena za m2: 2 546,38 €/m²
    ID inzerátu: 4779370
UŽ STAVIAME!
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj novostavbu moderného, samostatne stojaceho, jednopodlažného 4-izbového rodinného domu s priestranným pozemkom v novovznikajúcom projekte Green Avenue, v novej modernej časti Nitry, v tichom a zelenom prostredí, s dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Ak hľadáte pre svoju rodinu moderné bývanie bez kompromisov na lokalitu, priestor, súkromie, kvalitu stavby a vybavenie, tu ste na správnom mieste.

Viac informácií o domoch aj na www.greenavenue.sk/domy

O PROJEKTE
Projekt ponúka moderné rodinné bývanie v novovznikajúcej modernej časti Nitry, v bezpečnom, tichom a zelenom prostredí. Novú štvrť tvoria len nízkopodlažné bytové domy a zástavba rodinných domov v jednotnom architektonickom štýle. Príroda v bezprostrednom okolí, ale aj praktická dostupnosť centra mesta a na diaľnicu robia z Green Avenue jasnú voľbu pre každého, kto chce bývať na úrovni, v meste, no s pokojnou vidieckou atmosférou.

Architektonicky sú domy navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru pre rodinný život, a to ako v interiéri, tak aj na priestrannej záhrade s terasou. Samostatne stojace jednopodlažné rodinné domy na úžitkovej ploche domu vo výmere 137 m2 ponúkajú praktické dispozície s oddelenou dennou a nočnou časťou domu, priestrannou kúpeľňou, samostatným WC, ale aj technickou miestnosťou. Srdcom domu je veľkopriestor obývacej izby prepojenej s kuchyňou s výstupom na terasu a do záhrady. Príjemný vzdušný pocit z priestoru ešte umocňujú veľké presklené plochy.

Domy sú v ponuke v štádiu dokončenia holodom, avšak pre vaše dokonalé pohodlie je možné dokončiť dom aj do prémiového štandardu, teraz s bonusom 15 000 €. Bonus platí už len na posledné 2 domy.

BÝVANIE V DOMOCH GREEN AVENUE ZNAMENÁ VIAC AKO 5P PRE RODINNÝ ŽIVOT:

Priestor
Dosť miesta pre celú rodinu. Nielen v interiéri domov, ale aj vonku na záhrade, v okolí so zelenými plochami a detským ihriskom.

Praktickosť
Domy navrhnuté tak, aby malo všetko svoje miesto. Bez hluchých metrov štvorcových. S logicky oddelenou dennou a nočnou časťou domu.

Prémiovosť
Vysoký technický štandard stavby, kvalitné materiály, prémiový štandard vybavenia – tomu hovoríme bývanie na úrovni.

Pohodlie
Cíťte sa komfortne a oddychujte, v Green Avenue budete mať na to dosť času – nemusíte robiť taxikára pre deti, ani výlet do centra mesta nepotrebuje logistický plán. Ani staroslivosť o vlastnú záhradu vaše plány nebude obmedzovať.

Poloha
Dosť blízko centra Nitry a na skok od kompletnej občianskej vybavenosti, dosť blízko prírody, dosť blízko strategickým dopravným uzlom. Pokojná lokalita, v ktorej sa rýchlo dostanete ku všetkému, čo potrebujete k spokojnému životu.

Privátny charakter
Vaše súkromie je chránené – tu ste v menšom komornom projekte, v zástavbe prevažne rodinných domov, bez ruchu mestských ulíc. Je to prostredie bezpečné pre vás aj vaše deti.

BÝVANIE VO VYSOKOM ŠTANDARDE
Kvalitná stavba z keramických tvárnic Porotherm
Teplovodné podlahové kúrenie Rehau
Predpríprava pre vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizáciu
Okná Rehau s izolačným trojsklom
Fasáda so zatepľovacím systémom Baumit v kombinácii s keramickým obkladom
Kotol na kúrenie a ohrev teplej vody Viessmann

Pre detaily o technickom vybavení domu navštívte webstránku www.greenavenue.sk/domy

LOKALITA
Atraktívna a tichá lokalita novovznikajúcej štvrte Nitry, na konci mestskej časti Chrenová, spája v sebe to najlepšie z bývania v meste a zároveň výhody bývania na vidieku. Široké možnosti športového vyžitia ponúka blízkosť tenisových kurtov, atletického štadiónu, športovej haly, či obľúbenej cyklotrasy. Relaxovať je možné aj prechádzkami popri potoku Selenec. Pre milovníkov rybolovu môže byť lákadlom rybník v susednej obci vzdialenej cca 15 min. autom. Bezproblémové spojenie s centrom mesta zaručuje blízkosť zastávky MHD. Veľkou výhodou bývania v Green Avenue je tiež ľahko dostupný obchvat, ktorý uľahčuje cestovanie za prácou do Banskej Bystrice alebo Bratislavy.

Viac informácií sa na www.greenavenue.sk/domy alebo priamo u nášho predajcu.
Kontaktujte nás už dnes! Získajte viac informácií a vyberte si teraz svoje vysnívané bývanie.

Chránime vaše financie:
1. Garantujeme vám VRÁTENIE REZERVAČNEJ ZÁLOHY v plnej výške, ak využijete nášho hypotekárneho špecialistu a hypotéku nezískate.
2. Kúpnu cenu nehnuteľnosti môžete zaplatiť aj v troch spátkach, pričom prvá splátka kúpnej ceny (rezervačná záloha) je vo výške len 3 000 Eur.

Chránime vás aj seba:
1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime video prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru.
2. Naši predajcovia pri osobných obhliadkach používajú ochranné pomôcky – rúška a jednorazové rukavice.

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u nášho predajcu.

Martin Štetiar
mobil: 0915 577 410
mail: stetiar@pupava.com

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

GREEN AVENUE

Počet bytov: 2
Stav projektu: Vo výstavbe
Ukončenie výstavby: 18.12.2020
Cena od: od 299 000 €

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty