Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 08. 2022
Závalie, Hlohovec
Exkluzívne PNORF – luxusný 4i byt, 129 m2, 2x kúpeľňa, 2x balkón, loggia, krb, klimatizácia, ul. Záv
260 000 €

Exkluzívne PNORF – luxusný 4i byt, 129 m2, 2x kúpeľňa, 2x balkón, loggia, krb, klimatizácia, ul. Záv

260 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 129 m2
 • Cena za m2: 2 015,50 €/m²
  ID inzerátu: 4779566
Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7vY2r?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&zoom=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj luxusný, nadštandardne priestranný, vybavený a zariadený strešný 4i byt, s bohatým príslušenstvom a panoramatickým výhľadom, nachádzajúci sa v pravej veži bytového domu, v atraktívnej a tichej lokalite v susedstve centra mesta a mestského parku pod Zámkom na ul. Závalie v Hlohovci.

Byt s ideálnou dispozíciou zahŕňa: predsieň so vstavanou skriňou, chodbu, kuchyňu s jedálňou spojenú s obývacou izbou s krbom a presklenou loggiou južnej orientácie, tri nepriechodné izby, detskú izbu a pracovňu s balkónom SV orientácie, spálňu SV orientácie s balkónom, šatníkom a kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou a oknom západnej orientácie, prechodovú technickú miestnosť s práčkou a sušičkou, hlavnú kúpeľňu s masážnou vaňou a oknom západnej orientácie, samostatnú toaletu s umývadlom a oknom západnej orientácie, externú komoru pred vstupom do bytu.

Nadštandardné vybavenie a zariadenie bytu: krb s prieduchmi, luxusné interiérové dvere s hliníkovým obložením, externé smart hliníkové žalúzie, originálne tapety a obklady, kvalitné svietidlá, klimatizácia, stropné chladenie, presklená loggia, 5x vstavaná skriňa, bezpečnostné dvere, alarm, elektrický vrátnik, kvalitné nemecké spotrebiče, nábytok na mieru a iné.

Byt sa nachádza na 5. p. bytového domu s výťahom. Na poschodí sú len dva byty.

K bytu je možné dokúpiť ďalšiu nadštandardnú pivnicu – 16.000,- eur, 2x vonkajšie parkovacie státia – 6.000,- eur a 5.000,- eur, samostatnú garáž s automatickou bránou – 17.000,- eur a samostatnú dvojgaráž s automatickou bránou – 30.000,- eur.

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s komplexnou obč. vybavenosťou, v susedstve historickej časti mesta, mestského parku so Zámkom, Empírovým divadlom, kúpaliskom, poliklinikou a kvalitnej ZŠ s detským ihriskom.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980 ALEBO NÁM NAPÍŠTE NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty