Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 07. 2022
Jégého 16999/8, Bratislava II - Ružinov
NA PRENÁJOM 2 IZB ZARIADENÝ BYT S PARKOVANIM
750 €/mes.

NA PRENÁJOM 2 IZB ZARIADENÝ BYT S PARKOVANIM

750 €/mes.

Vyýaduje sa dvojmesačná záloha


  • Typ: Prenájom
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 59 m2
  • Cena za m2: 12,71 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4780541
2-IZBOVÝ ZARIADENÝ BYT S GARÁŽOVÝM STÁTÍM V BA II

NA DLHODOBÝ PRENÁJOM: 2-izbový plne zariadený byt na Jégého 8 (BA Nové Mesto, časť Nivy) na 9. nadzemnom podlaží s výmerou 59 m2. V dome je 24-hodinová recepcia a dva veľkokapacitné výťahy. Na 1. nadzemnom podlaží je veľká záhrada pre obyvateľov domu. Z bytu je pekný výhľad na BA.

K bytu patrí garážové státie v podzemnej garáži 10 m od výťahu a samostatná murovaná komora (6 m2) na 2. nadzemnom podlaží vhodná na odloženie bicyklov, sánok, kočíkov, pneumatík od auta a pod.

Byt má ideálnu polohu blízko centra mesta (viď priloženú mapu s informáciami o dopravnej dostupnosti a dôležitých službách a obchodných centrách). Reštaurácia a ďalšie služby na prízemí bytového domu.

Cena prenájmu bytu, ktorého súčasťou je garážové státie a samostatná komora, vrátane všetkých energií, vysokorýchlostného internetu a káblovej TV je 750 € / mesiac.

2-ROOM FURNISHED APARTMENT WITH A GARAGE IN BA II

FOR LONG-TERM RENT: 2-room fully furnished apartment on Jégého 8 (BA Nové Mesto, part of Nivy) on the 9th floor with an area of 59 m2. The house has a 24-hour reception and two large elevators. On the 1st floor there is a large garden for the inhabitants of the house. The apartment has a nice view of Bratislava.

The apartment includes an undergrounf garage just 10 m from the elevator and a separate room (6 m2) on the 2nd floor suitable for storing of bicycles, sledges, strollers, car tires, etc.

The apartment is ideally located near the city center (see attached map with information on transport accessibility and important services and shopping centers). Restaurant and other services on the ground floor of the apartment building.

The price of renting an apartment, which includes a garage and a separate storing room, including all utilities, high-speed internet and cable TV is 750 € / month.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo