Dátum aktualizácie: 04. 11. 2023
Čukárska Paka, Veľká Paka
SKOLAUDOVANÉ!!!! * 4-IZB. DVOJPODLAŽNÉ DOMY V RADOVEJ ZÁSTAVBE - 5 MIN. OD ŠAMORÍNA
245 800 €

SKOLAUDOVANÉ!!!! * 4-IZB. DVOJPODLAŽNÉ DOMY V RADOVEJ ZÁSTAVBE - 5 MIN. OD ŠAMORÍNA

245 800 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 135 m2
  Plocha pozemku: 206 m2
 • Cena za m2: 2 048,33 €/m²
  ID inzerátu: 4780557


V CENE PONÚKAME:
- kompletné realitný servis od A-Z
- kompletný právny servis - Rezervačná zmluva, Zmluva o búducej zmluve, Kúpna zmluva
- finančný servis
- poplatky pri podaní Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností

Začíname s výstavbou príjemného projektu WHITE PARK Čukárska Paka, radovej výstavby 35 domov iba pár kilometrov od mesta Šamorín, v obci Čukárska Paka, ktorá je súčasťou Veľkej Paky. Tento projekt ponúka 2, 3, 4, 5 – izbové domy a je rozdelený do 7 blokov. V ponuke nájdete aj dvojpodlažné domy, ktorých podlahová plocha sa pohybuje až od 100 m2. Najväčšie zastúpenie majú 3 izbové domy v počte 19ks. Ku každému domu prislúcha vlastná záhrada s terasou a dve parkovacie státia. Celý projekt poskytuje vybudovanie sietí, cesty a teda úplne uzatvorenie celej novovybudovanej štvrte s úplným súkromím.

KOLAUDUJEME!!!

POPIS DOM:
Ponúkame Vám na predaj 4 – izbové radové rodinné domy v novostavbe WHITE PARK v obci Veľká Paka, časť Čukárska Paka. Dom disponuje vlastnou záhradou a 2mi parkovacími miestami. V ponuke máme UŽ len 4 ks štvorizbových domov s pozemkami s rozlohou 206 m2 a prislúchajúcou terasou.

Kategória: 4 – izbový DVOJPODLAŽNÝ
Podlahová plocha: 103,6 m2
Terasa: 16,6 m2
Celková plocha: 120,2 m2
Pozemok: 206 m2

KONŠTRUKCIA:
Základy zdvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, vence, väzníkový krov, škridla. Strop je zateplený hr. 40 cm z Minerálnej vlny a zatvorený sadrokartonom. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 20 cm, silikónová omietka

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
zádverie, predsieň, spáľňa, samostatné WC, kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou, samostatné izby, terasa

LOKALITA:
Nehnuteľnosť je vzdialená od Bratislavy len 25 km a navyše dostupnosť do hlavného mesta je mimo dopravnej špičky cca 30 min. Cez frekventované hodiny treba počítať s dlhším časovým obmedzením, ak nepoužijete nové napojenie R7. Okolie ponúka množstvo možností na aktívny pobyt v prírode ako napríklad turistika, cykloturistika, športoviská a hlavne kludné a pokojné bývanie mimo dopravného hluku. V rámci kompletnej občianskej vybavenosti, všetko potrebné nájdete v meste Šamorín len 5 minút cesty autom.

Nehnuteľnosť sa predáva v stave HOLODOM (zhotovená fasádna omietka s prípravou na vonkajšie elektrické žalúzie, krbový komín, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch pre terasu, chodníky, parkovacie státie pre 2 autá, oplotenie pozemku okrem prednej strany).

CENA:
Cena domu v štádiu HOLODOM: od 245.800 €

Možnosť dokončenia bytu v prevedení ŠTANDARD, čo zahŕňa obklady, dlažby, sanitu, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.

www.whitepark.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí