Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
Horný Hričov
Rozostavaný rodinný dom v blízkosti centra obce Horný Hričov
130 000 €

Rozostavaný rodinný dom v blízkosti centra obce Horný Hričov

130 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 69 m2
  Zast. plocha: 149 m2
  Plocha pozemku: 325 m2
 • Cena za m2: 1 884,06 €/m²
  ID inzerátu: 4781190
Dávame do pozornosti rozostavaný rodinný dom neďaleko centra obce Horný Hričov,. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s výmerou 425m². V prípade záujmu je možnosť dokúpiť menší domček v dobrom pôvodnom stave vo hodnote 130 000 € so zastavanou plochou 65m² a pozemkom 195m², ktorý môže budúci majiteľ využiť napríklad na uskladnenie strojov, náradia alebo ako ďalšiu obytnú jednotku.

NEHNUTEĽNOSŤ

Keďže sa jedná o rozostavaný rodinný dom, aktuálne je vybudované prvé nadzemné podlažie, schodisko na druhé nadzemné podlažie a parkovanie, ktoré je potrebné nadkryť. Zastavaná plocha domu predstavuje 149m2 z čoho úžitková plocha predstavuje 103m2 a obytná plocha 69m2. Po vybudovaní druhého nadzemného podlažia vznikne obytná plocha o výmere 130m2. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby z ktorej sa dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety, izby, technickej miestnosti, šatníku a do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na terasu a záhradu. Toto podlažie je vybudované z materiálu Ytong. K nehnuteľnosti je samozrejme k dispozícií celá projektová dokumentácia.

INŽINIERSKE SIETE

Vďaka polohe nehnuteľnosti nie je problém so sieťami. Na pozemok je zavedená elektrická sieť, vodovod a kanalizácia. Plyn dovedený nie je, ale nakoľko vedie popri cestnej komunikácií v prípade potreby nebude problém sa napojiť.

POZEMOK

Pozemok prislúchajúci k rodinnému domu je rovinatého charakteru a nachádza sa na ňom už spomínaný domček v pôvodnom stave a drevený domček pre hydinu. Na pozemku sa taktiež nachádzajú listnaté dreviny, ktoré poskytujú príjemný chládok v horúcich letných dňoch a po oplotení sa ťahá sladučké hrozno.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Obec Horný Hričov ponúka nadpriemernú občiansku vybavenosť nakoľko sa tu nachádza materská a základná škola prvého stupňa, supermarket, pošta, kostol, autobusová zastávka SAD, vlakové nástupište, futbalové a multifunkčné ihrisko, workout park a detský park. Nezanedbateľnou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej poloha a pretože sa nachádza neďaleko centra obce, sú všetky tieto miesta len na skok.

V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania možná dohoda na cene.

Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že si ju nový majiteľ vie prispôsobiť svojim požiadavkám a dostatočné veľký pozemok ponúka veľa možností na sebarealizáciu a aktívny oddych.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu