Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 06. 2023
Železničná, Stupava
zaujímavé pozemky v Stupave pod zrušenou železničnou traťou (STUPAVA 12)
75 456 €

zaujímavé pozemky v Stupave pod zrušenou železničnou traťou (STUPAVA 12)

75 456 €

vyvolávacia cena v ponukovom konaní bez DPH


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný stavebný pozemok
  • Plocha pozemku: 786 m2
  • Cena za m2: 96 €/m²
    ID inzerátu: 4781211
Železnice SR ponúkajú na predaj prostredníctvom ponukového konania formou elektronickej aukcie zaujímavé pozemky v Stupave pod zrušenou železničnou traťou Devínske Jazero –Stupava o celkovej výmere 786 m2. Pozemky sa nachádza v pokojnej časti mesta, v okolí záhrad. Prístup k nehnuteľnosti je z verejnej komunikácie Železničnej ulice, na ktorú sa napája trávnatý porast, ktorý je vo vlastníctve cudzej osoby a nie je predmetom odpredaja. Pozemky sú bez priameho prístupu z verejnej komunikácie (prístup je cez pozemky vo vlastníctve tretej osoby). Je tu možnosť napojenia na všetky IS.

Dotknutým územím prechádza prívod do vodojemu Dúbrava DN 500, VTL plyn DN 3000 a telekomunikačné káble a tiež tu zasahuje ochranné pásmo diaľnice.
Pozemok parc.č. 2302/22 v k.ú. Mást je v súčasnosti zahrnutý do obvodu pozemkových úprav.

V súčasnosti je pozemok par.č. 4155/59 v režime nájmu. Nájomný vzťah nezaniká odpredajom predmetu nájmu a kupujúci vstúpi do pozície prenajímateľa.

Kompletná občianska vybavenosť v blízkom centre Stupavy. Výborná dostupnosť aj do centra Bratislavy. V okolí je veľa možnosti na rôznorodé športové aktivity, prechádzky a cykloturistiku. Vďaka týmto výhodám patrí Stupava medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy.

Podľa ÚPI: pozemky výhľadovo určené ako trvalé trávnaté porasty.

Bližšie informácie o predmete ponuky vrátane podmienok účasti v ponukovom konaní formou elektronickej aukcie, ako aj všetky potrebné dokumenty k ponuke (editovateľný formulár cenového návrhu, vzorová zmluva o budúcej zmluvy) nájdete na našej webovej adrese: www.zsr.sk v časti VEREJNOSŤ A MÉDIÁ, SLUŽBY VEREJNOSTI, Predaj a Prenájom majetku, pod číslom inzerátu ID 3926.

V prípade Vášho záujmu o účasť v ponukovom konaní postupujte, prosím podľa podmienok ponukového konania zverejnených na vyššie uvedenej webovej stránke.

Doplnkové charakteristiky

  • Pripravenosť k výstavbe: Schválené v územnom pláne
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty