Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
Bazová, Chorvátsky Grob
4i RD so zimnou terasou, Chorvátsky Grob, PREDAJ
510 000 €

4i RD so zimnou terasou, Chorvátsky Grob, PREDAJ

510 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 140 m2
  Zast. plocha: 172 m2
 • Cena za m2: 3 642,86 €/m²
  ID inzerátu: 4781636
Ponúkame na predaj svetlý a slnečný, jednopodlažný, štvorizbový rodinný dom, na začiatku Chorvátskeho Grobu smerom od Bratislavy. Zastavaná plocha rodinného domu je 172 m2, úžitková plocha je 140 m2. Priestranná obývacia izba je spojená s kuchyňou, ktorá je vybavená elektrickými spotrebičmi – elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou, dvojdverovou chladničkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Dominantnou časťou kuchyne je veľmi pekný jedálenský stôl, vyrobený špeciálne na mieru, spolu so stoličkami. V dome je dostatok úložného priestoru, v každej izbe vrátane predsiene, sa nachádzajú účelne navrhnuté vstavané skrine, podlahové kúrenie, klimatizácia, alarm a hlásič požiaru. Obývacia časť domu je spojená so zimnou terasou, ktorú možno celoročne využívať. Zimná terasa je prepojená s exteriérovou, veľmi pekne upravenou záhradou s automatickým zavlažovaním. V kúpeľni ostáva práčka. Spolu s domom a záhradou o výmere 479 m2 je predmetom predaja aj garáž s úžitkovou plochou 24 m2 (zastavaná plocha garáže je 28 m2) a s bránou na diaľkové ovládanie. Pred garážou je priestor na parkovanie ďalších dvoch áut. Garáž je kompletne vybavená náradím na starostlivosť o záhradu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej ulici obce. Celková výmera predávaného pozemku je 679 m2, z toho 172 m2 je zastavaných stavbou rodinného domu vrátane zimnej terasy, 28 m2 je zastavaných stavbou garáže a 479 m2 je priľahlý pozemok k rodinnému domu. Spolu s uvedenou nehnuteľnosťou je predmetom predaja aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii.

V obci je vybudovaná občianska vybavenosť, základná škola, materská škola, zdravotná starostlivosť. V blízkosti domu, 5 min. chôdzou sa nachádza obchodné centrum a zastávka autobusov. Nehnuteľnosť je vzdialená od centra Bratislavy 20 minút a od nákupného centra Avion 12 min.. Ďalšie blízke nákupné centrum sa nachádza v susednej mestskej časti Bratislava – Vajnory. Obec Chorvátsky Grob má novovybudované pripojenie na diaľnicu D4 a E58.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada poplatkov za osvedčenie podpisov a správneho poplatku na katastri.
Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu