Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2022
Mäsiarska, Košice I - Staré Mesto
Mezonetové bytové jednotky v meštianskom dome
Cena dohodou

Mezonetové bytové jednotky v meštianskom dome

Cena dohodou

Dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 194 m2
  • ID inzerátu: 4782088
MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľkometrážny bytový priestor s úžitkovou výmerou až 194m2 na Mäsiarskej ulici v historickom centre Košíc.


Dom sa nachádza v tichom dvore a taktiež všetky okná sú situované do dvora mimo rušnej ulice. Pod domom je malý obchodný priestor, ktorý je momentálne nevyužitý a je vo vlastníctve mesta. Celý žvyšok domu je predmetom predaja.


Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa dostaneme do dvoch samostatných bytových (apartmánových) jednotiek. Každý apartmán je dvojpodlažný. Dole je obývačka spojená s kuchyňou a samostatná kúpelňa a toaleta. Na poschodí je podkrovná izba - spálňa.


Samozrejmosťou je možnosť prepojenia jednotiek a vytvoriť si tak veľkorysý priestor na vlastné bývanie v centre.


Možné využitia aj ako dvojgeneračné bývanie.


Vďaka výbornej lokalite len pár metrov od Hlavnej ulice má táto nehnuteľnosť veľký potenciál na poskytovanie krátkodobého alebo dlhodobého prenajmu.


Pripojenie na všetky IS, vlastný plynový kotol zaručuje nízke mesačné náklady.


Dom prešel pred 7 rokmi rekonštrukciou, kde bola obnovená fasáda, nová strecha, osadené plastové okná, nová elektroinštalácia.


Predmetom predaja je byt o rozlohe 194m2 v meštianskom dome a pozemok v podielovom vlastníctve 1/4 "zastavané plochy a nádvoria" o rozlohe 657m2V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra Ing. Dávid Šomodský telefonicky na čísle 0911126167 , veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie.NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV.


Dohoda na cene možná pri obhliadke nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty