Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
A. S. Puškina, Lučenec
Exkluzívne na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku v Lučenci na ul. A.S. Puškina č.1791/12
119 000 €

Exkluzívne na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku v Lučenci na ul. A.S. Puškina č.1791/12

119 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 126 m2
  Plocha pozemku: 534 m2
 • Cena za m2: 944,44 €/m²
  ID inzerátu: 4782354
Naša realitná kancelária Winners Reality Slovakia s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku v Lučenci na ul. A.S. Puškina č.1791/12, ktoré sú postavené na parcele o veľkosti 534.m2 s napojením na všetky inžinierske siete a so samostatnými meračmi energií. Nakoľko majiteľ nehnuteľnosti nesúhlasil s verejnou inzerciou fotografií interiéru, sú uverejnené len zábery z exteriéru a priložené pôdorysy domov. Domy je možné využiť ako trojgeneračné bývanie, prípadne je možné druhý dom využiť na prenájom pre dve rodiny, alebo je možné celú nehnuteľnosť využiť na podnikateľské účely s priestrannými garážami a kanceláriami. Domy sa nachádzajú v pôvodnom stave a je vhodná ich rekonštrukcia.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Lučenec, ul. A.S. Puškina č.12

1. DOM
* veľkosť pozemku: 534 m2
* zastavaná plocha 1 domu: 126 m2
* počet izieb: 3
* orientácia: čelná strana domu na juh
* energetická náročnosť: kúrenie plynom + pevné palivo
2. DOM
* zastavaná plocha 2 domu: 103 m2
* plocha terasy : 49 m2
PRÍZEMIE
* počet izieb: 2
* počet garáži: 2
POSCHODIE
* počet izieb: 3
* orientácia: čelná strana domu na juh
* energetická náročnosť: kúrenie plynom + pevné palivo

MESAČNÉ NÁKLADY :
* závisia od spôsobu využitia nehnuteľnosti.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
* 1 DOM : Dom je zastrešený sedlovou strechou pokrytou s pálenou škridlou, je vykurovaný plynovými gamatkami. V dome sa nachádzajú v jeho prednej časti od ulice dve izby, spálňa, v ktorej sú pôvodné drevené okná, na podlahe je linoleum, pri nej je obývacia izba s dreveným oknom, podlaha je plávajúca a v rohu je keramická piecka na pevné palivo. Z obývacej izby sa prechádza do kuchyne, v ktorej je na podlahe keramická dlažba s linoleom, kuchynská linka s kombinovaným sporákom a digestorom. Kuchyňa je prepojená s chodbou, cez ktorú sa prechádza do kúpeľne v ktorej je vaňa s WC a nachádza sa tu tiež plynový bojler na ohrev teplej vody, dlažba je keramická. Pri kúpeľni sa nachádza ďalšia izba s dreveným oknom. Vchodové dvere do domu sú plastové. Cez dvor sa vchádza do menšej pivnice so samostatným vchodom. Dom je napojený na samostatné merače elektriny, plynu a vody a je napojený na kanalizáciu.

* 2 DOM : Dom je zastrešený plochou strechou pokrytou ipou a je čiastočne zateplený polystyrénom.
PRÍZEMIE:
Na prízemí sa nachádzajú dve priestranné samostatné oddelené garáže s plechovými dvojkrídlovými dverami. V ľavej garáži v pohľade od dvora je namontované umývadlo s ohrevom na teplú vodu a je tu príprava na namontovanie plynového kotla na vykurovanie domu. Z ľavej bočnej strany sa vchádza do miestnosti samostatného WC s umývadlom. Za touto miestnosťou sa nachádza samostatný vchod do prízemia, v ktorom sa nachádza zádverie s keramickou dlažbou a vľavo špajzka. Vpredu sa potom vchádza do kuchyne, v ktorej je kuchynská linka s prípravou na plynový sporák. Za kuchyňou je kúpeľňa s keramickým obkladom a dlažbou. Tu sa nachádza vaňa a WC. Z kuchyne sa po ľavej strane vchádza do izby s plastovými oknami a linoleom na podlahe. Za ňou je identická druhá izba.
POSCHODIE:
Na poschodie sa vchádza z prednej časti domu od dvora so zakrytým schodiskom. Na poschodí sa vchádza do menšej chodby s keramickou dlažbou. Po pravej strane sa vchádza do kuchyne, kde je kuchynská linka s prípravou na plynový sporák. Z kuchyne sa vychádza na priestrannú terasu, ktorá je prekrytá plastovou krytinou a je postavená z drevených trámov a je pokrytá OSB doskami. Z kuchyne sa prechádza do vedľajšej izby z ktorej je taktiež východ na prekrytú terasu. Vedľa izby sa cez chodbu dostaneme do kúpeľne, ktorá je obložená keramickými obkladačkami a dlažbou. V kúpeľni sa nachádza vaňa, sprchový kút a WC. Cez chodbu sa potom dostaneme do priestrannej obývacej izby z ktorej je východ na menší balkón. Po pravej strane sa nachádza tretia izba.
Okná v celom dome sú plastové. Merače energií sú pre tieto samostatné byty spoločné a taktiež aj kúrenie. Dom je napojený na kanalizáciu.
Vo dvore sa nachádza kopaná studňa hlboká 8 m. Dvor je čiastočne vyložený zámockou dlažbou. Za druhým domom sa nachádza záhradka s možnosťou umiestnenia besiedky s bazénom.

OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI:
Dom sa nachádza v okrajovej časti mesta v tichej lokalite v blízkosti na hlavnú cestu smerujúcu na Rapovce, kde sa nachádza aqupark NOVOLANDIA s morskou vodou. Taktiež sa v jeho blízosti nachádza ZŠ na Vajanského ulici a Mestská tržnica.

VYJADRENIE MAKLÉRA :
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej okrajovej časti mesta a je možné ju využiť rôznym spôsobom, nakoľko sa tu nachádzajú dva samostatné domy napojené na samostatné merače energií. Nehnuteľnosť môže využiť väčšia rodina na trojgeneračné bývanie, alebo druhú budovu je možné využiť na prenájom dvom rodinám. Nakoľko sa v druhej budove nachádzajú dve priestranné garáže, je možné túto budovu využiť aj na podnikateľské účely s kanceláriami.

CENA : 119 000 €
- platba v hotovosti, alebo na hypotekárny úver s ktorým Vám pomôžu naši profesionálni finanční poradcovia.


Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na:https://www.winnersreality.sk/licitacia

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 49 m²
 • Počet pivníc: 1
 • Počet garáží: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty