Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Vysoké Tatry
Najkrajší stavebný pozemok v Tatrách
Cena dohodou

Najkrajší stavebný pozemok v Tatrách

Cena dohodou

Cena na vyžiadanie osobne alebo telefonicky


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Úžit. plocha: 677 m2
    Zast. plocha: 677 m2
    Plocha pozemku: 677 m2
  • ID inzerátu: 4782538
Ponúkam na predaj 2 nádherné stavebné pozemky určené na výstavbu rodinného domu. Pozemky majú najkrajší výhľad na panorámu Tatier na čo bolo danej lokalite udelené prvenstvo v najkrajšom výhľade na panorámu Tatier. Pozemky majú výmeru 677m2 rozmer cca 26m x 26m a pozemok o výmere 731m2 rozmer 26m x 29m. Pozemky sú rovinaté a suché pri výstavbe domu nieje potrebné vŕtanie pilotov resp. nie sú potrebné terénne úpravy. Pozemky majú ideálnu orientáciu na Juh a Západ sú na krásnej slnečnej rovinatej lúke. Na pozemku sú všetky inžinierske siete verejný vodovod, verejná kanalizácia, elektrické skrinky, hlavný uzáver plynu v skrinke a internet. Na pozemky je už vydané územne rozhodnutie na výstavbu rodinných domov. Zastavanosť je 25% z výmery pozemku, podlažnosť sú 2 plnohodnotné nadzemné podlažia plus podkrovie. Strecha môže byť sedlová, šikmá alebo rovná zelená strecha. Stavebná čiara je 6m od obrubníka cesty. Príjazd k pozemkom je po asfaltovej ceste na ktorej je udelené právo prechodu motorovým vozidlo alebo peši pre súčasného resp. budúceho vlastníka pozemku "in rem" dané vecné bremeno je riadne zapísané na parcele cesty na LV. Lokalita ponúka novú súkromnú IBV pod Tatrami vo výbornej Tatranskej lokalite obce Nová Lesná na južnej strane obce osadené v lone Tatranskej prírody v dobrom susedstve a s najkrajším výhľadom na Tatry. Z pozemku viete byť peši za 10min resp. autom za 2min na zastávke električky na trase Poprad - Nová Lesná - Smokovce - Štrbské Pleso, z pozemku máte autom 5 minút do Smokovca, 5 minút do Popradu, 10 minút na lyžiarsky svah do Tatranskej Lomnice, 5 minút na letisko, železničnú stanicu či autobusovú stanicu odkiaľ viete električkou prísť až do Novej Lesnej, 5 minút na zjazd diaľnice Poprad -Tatry. V závere si to všetko zhrnieme jedná sa najkrajšie pozemky pre rodinné domy pod Tatrami.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo