Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 06. 2022
Budyšínska, Bratislava III - Nové Mesto
Dáme do prenájmu obchodný priestor BA III - Nové mesto
5 000 €/mes.

Dáme do prenájmu obchodný priestor BA III - Nové mesto

5 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
 • Cena za m2: 12,50 €/m²/mes.
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4784216
Ponúkame Vám na prenájom komerčné obchodné a prevádzkové priestory Bratislava-Nové Mesto, Budyšínska 25. Plocha: úžitková 400m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 12,50 €/m2/mesiac. + PN a E prevádzkové náklady a energie od 2,50do 3,80 eur/ m2 záleží od typu prevádzky.

Plocha: úžitková od 150 m2 do 400 m2 čistého obchodného priestoru , ktorý je možne ľubovoľne meniť a prenajať si aj na menšie celky . K obchodnému priestoru je možné si prenajať aj administratívne priestory od 30 m2 do 350 m2 rovnako k dispozícii sú skladové priestory ca 100 m2. K dispozícii je aj nákladná rampa na zásobovanie prevádzky . Pred budovou je k dispozícií 15 -18 parkovacích miest . Pred vstupom do predajne je rovnako k dispozícií veľká terasa. Priestory sú monitorované kamerovým systémom 24 h., ako aj prístupové komunikácie a parkovacie miesta. Priestory sú vybavené vlastným alarmovým systémom. Prevádzka je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2020. Priestory sú vhodné na všetky druhy obchodnej aktivity vrátane , reštaurácie, showroom nábytku , predajňa potravín, domácich potrieb, galéria, predškolské zariadenie , družina alebo materská škôlka dokonca aj zdravotnícke stredisko.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty