Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I 5-izbový byt s wellness a záhradou, Staré Mesto
Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS I 5-izbový byt s wellness a záhradou, Staré Mesto

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 5 a viac izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 212 m2
  • ID inzerátu: 4784509
V žiadanej lokalite Starého Mesta ponúkame na predaj nový 5-izbový byt so záhradou a garážou. Výhodou je komorné bývanie s iba dvoma susedmi v dome. Rezidenti týchto troch bytov majú k dispozícii nadštandardné spoločné priestory ako fitness, vnútorný bazén či wellness zónu a vlastnú záhradu.

Po vstupe do bytu sa v hale nachádza hosťovské WC s umývadlom, vchod do samostatnej kuchyne s komorou, hosťovskej spálne, obývacej izby s krbom a vchodom na terasu a záhradu. Ďalej byt disponuje nočnou časťou s ďalšími troma spálňami a dvoma kúpeľňami, pričom hlavná kúpeľňa disponuje vaňou aj sprchou, toaletou a bidetom. V dome sa nachádza wellness s bazénom, sauna, vírivka, relaxačná miestnosť a fitness. Tiež tu nájdeme práčovňu, kotolňu, bicykláreň, pivnicu pre každý byt a garáže.

Štandard bytu tvoria hliníkové trojsklenné okná, stropné chladenie, inteligentná elektroinštalácia, inteligentné kúrenie aj chladenie, dizajnové osvetlenie, dizajnové vstupné hliníkové dvere do bytu, alarm pre každý byt, optické vysokorýchlostné internetové pripojenie, rozvody na predprípravu satelitného príjmu, krb, plynový kotol Buderus, sanita Villeroy & Boch, batérie Grohe.

Pokojná lokalita v blízkosti Horského parku, zároveň v centre mesta, odkiaľ je rýchlo dostupná kompletná občianska vybavenosť, ako aj napojenie na hlavné diaľničné ťahy.

Interiér bytu 165 m2, terasa 44 m2, záhrada 131 m2, pivnica 3 m2.

ID 41670
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/41670-stare-mesto
--

In the desirable location of the Old Town we offer for sale a new 4-bedroom apartment with garden and garage. The advantage is intimate living with only two neighbors in the house. Residents of these three apartments have access to superior common areas such as fitness room, indoor pool or wellness area and their own garden.

The layout of the house consists of a sunken floor with wellness and fitness area and three identical floors above ground, each with one large apartment and a loft adjacent to the top apartment.

Upon entering the apartment there is a guest toilet with sink in the hall, entrance to a separate kitchen with pantry, guest bedroom, living room with fireplace and exit to the terrace and garden, and a hallway leading to the night part of the apartment with three more bedrooms and two bathrooms, while the main bathroom has both a bathtub and a shower, a toilet and a bidet.

The sunken floor consists of common areas for the three apartments. There is a spa with swimming pool, showers, toilet, sauna, jacuzzi, relaxation room and fitness room. Further on the floor we find a laundry room, boiler room, bicycle room, cellar for each apartment and garages.

The house has been completely renovated and is equipped with security equipment and pre-prepared for a camera system. High quality German Rivierapool swimming pool with pool air conditioning and Villeroy & Boch massage bathtub. Each apartment comes with its own garden.

The standard of the apartment consists of aluminum triple-glazed windows, ceiling cooling, smart wiring, smart heating and cooling, designer lighting, designer aluminum entrance door to the apartment, alarm system for each apartment, fiber optic high-speed internet connection, wiring for satellite reception, fireplace, BUDERUS gas boiler, Villeroy & Boch sanitary ware, Grohe faucets.

Quiet location near the Mountain Park, at the same time in the city center, from where it is quickly accessible to all amenities, as well as connection to the main highway routes.

Interior of the apartment 165 m2, terrace 44 m2, garden 131 m2, cellar 3 m2.

ID 41670
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/41670-stare-mesto

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (141)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu