Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Tichá, Dvorníky
Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt s balkónom, 95 m2, park. státie, pozemok 126 m2, centrum, Dv
143 000 €

Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt s balkónom, 95 m2, park. státie, pozemok 126 m2, centrum, Dv

143 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 95 m2
 • Cena za m2: 1 505,26 €/m²
  ID inzerátu: 4785155
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 3i holobyt so samostatným vstupom, parkovacím státím, terasou a záhradou, nachádzajúci sa v tichej lokalite, v slepej ulici v centre obce vedľa parku a barokovo-klasického Farského kostola Povýšenia sv. Kríža z roku 1788 v Dvorníkoch okr. Hlohovec.

K bytu na II. NP s úžitkovou plochou 95 m2, vrátane 10 m2 terasy, patrí záhrada s výmerou 65 m2. Byt má inteligentné dispozičné riešenie s JV orientáciou terasy do obecného parku, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, špajzou a jedálňou, veľkými presklenými plochami a terasou.

Dispozícia bytu: chodba so schodiskom (13,90 m2), 2x nepriechodné izby (2x 14,50 m2), samostatná toaleta (1,95 m2), kúpeľňa (4,40 m2), kuchyňa (8,40 m2) spojená s obývacou izbou (20,0 m2), špajza (3,18 m2), technická miestnosť (3,90 m2) a terasa (10,0 m2).

Technické vybavenie bytu: predpríprava pre alarm a klimatizáciu, el. podlahové vykurovanie, 5x termostat, rekuperácia, el. bojler, predpríprava na fotovoltaiku, zásuvky a vypínače, dátové centrum, trojkomorové plastové okná a dvere a iné.

Byt sa predáva v štádiu holobyt s možnosťou dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu.

Dvorníky, ktoré ležia v juhozápad. časti Nitrianskej pahorkatiny v plytkej dolinke potoka Jáč sú známe svojou bohatou históriou a vinárskou tradíciou. Západnú hranicu obce tvorí povodie rieky Váh. Dostupnosť obce autom: Hlohovec, Sereď, R1 – 10 min., Trnava – 20 min. a Nitra – 25 min.

Bonusy bytu: novostavba, presklené plochy s výhľadom do parku, kvalitné prevedenie a vybavenie, terasa so záhradou, parkovanie priamo pred bytom a centrum obce v susedstve parku.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu