Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 10. 2022
Lastomír, Lastomír
Exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír .F018-14-IGMI .
43 000 €

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír .F018-14-IGMI .

43 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Vidiecky dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 275 m2
  Plocha pozemku: 1243 m2
 • Cena za m2: 430 €/m²
  ID inzerátu: 4785302
F018-14-IGMI
Pokiaľ chcete bývať kúsok od okresného mesta Michalovce mám pre Vás stavebný pozemok v obci Lastomír, vzdialený 6km a len 7minút autom . Pozemok o výmere 1243m2 sa nachádza v tichej uličke a má tú výhodu, že prístup na pozemok je z obidvoch strán . Pozemok je orientovaný na západ, ale aj na východ, záleží od Vás na ktorej strane pozemku si chcete svoj rodinný domček postaviť . Pozemok je široký 10-12metrov a na pozemku sa nachádza aj starší domček na zastavanej ploche 275m2 , kde si pri stavbe rodinného domu môžete trošku oddýchnuť .
V obci Lastomír sa nachádza Chrám Zostúpenia sv.Ducha , jednoloďová neoklasicistická stavba s polygonálnym ukončením presbytéria a vežou tvoriacou súčasť jej hmoty ,z roku 1890 . V obci sa nachádza reformovaný kostol , jednoloďová pôvodne renesančná stavba s polkruhovým záverom a predstavanou vežou zo 17stor. Písomná zmienka hovorí, že fara a kostol mohli byť v obci už v 11 storočí a tak o vašu duchovnú stránku bude dobre postarané . Obec Lastomír patrí k najstarším slovienskym osadám v okolí ešte za vlády uhorského kráľa Śtefana I. V roku 2019 v chotári boli nájdené zaujímavé archeologické objavy , komplex objektov z 13-16 storočia .
V súčasnosti sa v obci nachádza materská škola, základná škola , pošta, telocvičňa , futbalové ihrisko , potraviny , pohostinstvo , opravovňa automobilov , verejný vodovod , verejná kanalizácia , rozvodná sieť plynu . Počet obyvateľov v obci je cez tisíc . V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať .
E-mail :igor.mikula@fpreality.sk
tel: 0950103136

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty