Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 07. 2022
Soblahovská, Trenčín
3 izbový byt s klimatizáciou v TOP lokalite na ul. Soblahovská
Cena dohodou

3 izbový byt s klimatizáciou v TOP lokalite na ul. Soblahovská

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 64,21 m2
 • ID inzerátu: 4785621
Výborná ponuka bývania v TOP lokalite! Ponúkame Vám 3 izbový byt v Trenčíne v lokalite plnej zelene, s výbornou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním. Ak túžite po bývaní, odkiaľ sa dostanete pešou chôdzou do centra mesta, základnej školy, materskej školy, toto je pre Vás tá pravá ponuka. Byt sa nachádza na ul. Soblahovská, a teda v najvyhľadávanejšej lokalite mesta Trenčín. Byt je na 3 poschodí zo siedmych v zrekonštruovanom bytovom dome. Bytový dom bol zateplený, okná v spoločných priestoroch boli vymenené za plastové a rovnako rekonštrukciou prešli aj rozvody v spoločných priestorov, čiže nemusíte počítať s obmedzením komfortu bývania touto rekonštrukciou. V neposlednom rade bytový dom má nový priestranný výťah. Samotný byt má rozlohu 64 m2 do ktorej sa započítava aj balkón a k bytu prislúcha pivnica o výmere 3 m2. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, ktorá zahŕňa zmenu dispozície bytu, kde sa dispozične zmenila kuchyňa a kúpeľňa, v tejto časti bola aj vymenená elektrika a v kúpeľni nájdete vaňu a aj okno. V byte sú vymenené plastové okná s výnimkou spálne, kde je okno s dvermi na balkón v pôvodnom stave. Výhodou je balkón s roletami a tiež zabudovaná klimatizácia, ktorá Vám určite zvýši komfort bývania. V byte sa nachádzajú 3 izby, a to priestranná detská izba, a spálňa, z ktorej je výstup na balkón a poslednou z obytných miestnosti je obývačka. Byt je slnečný a napriek výbornej lokalite aj tichý. Mesačné náklady na 4 člennú rodinu predstavujú cca 170 € pričom v tejto sume je zahrnutý aj množstevný zber komunálneho odpadu, fond opráv, poplatky správcovi, kúrenie a voda. Nad rámec tejto sumy sú platby za elektrinu, ktoré vychádzajú približne 30,- EUR. Bývanie v tejto lokalite Vám zabezpečí vyšší komfort bývania a preto tento byt je určite výbornou ponukou, ktorú sa oplatí vidieť! Preto nás neváhajte kontaktovať. Cena DOHODOU.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty