Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2022
Hradská, Bratislava II - Vrakuňa
Ponúkame na predaj úplne nový skolaudovaný 3-izb. byt s lodžiou projekte Hradská Home
254 000 €

Ponúkame na predaj úplne nový skolaudovaný 3-izb. byt s lodžiou projekte Hradská Home

254 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 85,32 m2
 • Cena za m2: 2 977,03 €/m²
  ID inzerátu: 4786310
Ponúkame na predaj úplne nový skolaudovaný 3-izb. byt s lodžiou projekte Hradská Home

 

 

Základné informácie o ponúkanom byte

 

Celková úžitková plocha bytu s príslušenstvom je 85,32 m2 z toho výmera bytu je 73,62 m2, 9,49 m2 je lodžia a 2,21 m2 pivnica. Byt je situovaný na 1 NP v projekte Hradská Home.Projekt Hradská Home predstavuje výhody mestského bývania so želaným súkromím. Samostatné 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami, balkónmi a terasami. Novodobý výraz domu citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu.Projekt je skolaudovaný, byty sú k dispozícii k okamžitému nasťahovaniu.Cena ponúkaného bytu v prevedení holobyt je 254 000 €. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie.

 

Štandard

 

Byt ponúkame v prevedení holobyt, ktoré zahŕňa vybavenie: omietka bielej farby, vykurovanie elektrické podlahové s regulátormi kúrenia v bytoch, predpríprava rozvodov vody, elektriny a kanalizácie pre kuchynskú linku a sanitárne zariadenia, okná plastové, bezpečnostné vchodové dvere, na podlahe betónový poter.Lokalita

 

Hradská Home sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, v katastrálnom území Vrakuňa, na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie. Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom je vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii je ideálnou voľbou na aktivity a oddych pre mladých ľudí, páry aj rodiny, tiež prechádzky so štvornohými priateľmi.

 

Ponuku ďalších bytov v projekte nájdete na našej stránke www. azproperty.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu