Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Bratislava IV - Lamač
MODERNÁ VILA S VÝHĽADOM NA MESTO, BRATISLAVA IV - LAMAČ
Cena dohodou

MODERNÁ VILA S VÝHĽADOM NA MESTO, BRATISLAVA IV - LAMAČ

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinná vila
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 290 m2
    Plocha pozemku: 890 m2
  • ID inzerátu: 4786328
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívnu dizajnovú vilu situovanú v obľúbenej mestskej časti Lamač, ktorá je vďaka svojej jedinečnej polohe zárukou maximálneho súkromia, bývania v prírode a výnimočného panoramatického výhľadu na Bratislavu a Rakúsko.

Vila, ktorá sa rozprestiera na kaskádovitom pozemku s výmerou 890 m2, dispozične pozostáva z troch podlaží, ktoré sú prepojené pohodlným sčasti točitým schodiskom. Samozrejmosťou je aj príprava na výťah pre jednu osobu. Vila zabezpečuje novému majiteľovi komfort počas všetkých ročných období prostredníctvom podlahového vykurovania, klimatizácie a vonkajších elektrických žalúzií. Ďalej disponuje veľkoformátovými oknami, ktoré prispievajú k celkovému elegantnému vzhľadu a ponúkajú panoramatický výhľad na prírodu s dostatkom svetla.

Po vstupe do haly Vás zaujme moderný vzhľad, ktorý sa odráža v elegantných kontrastných tmavých farbách, vysokých stropoch (3,3 m) a presklených plochách, ako napríklad interiérové dvere vedúce do otvorenej obývacej miestnosti s minimalistickým dizajnom a moderným, voľne stojacim otočným krbom na drevo. Na obývaciu časť nadväzuje plne vybavená kuchyňa, ktorá svojou klasickou čiernou farbou vnáša do domácnosti závan elegancie a nadčasovosti. Kuchyňa disponuje vysokokvalitnými kuchynskými spotrebičmi Miele a ostrovčekom, ktorý pôsobí ako praktický jedálenský stôl. Z obývacej izby vedie priamy vstup na krytú terasu s posedením. Na tomto podlaží sa nachádza hosťovská kúpeľňa.

Druhé podlažie predstavuje relaxačnú a privátnu časť vily. Disponuje veľmi priestrannou master bedroom so vstupom do exkluzívnej kúpeľne s výmerou 25 m2, ktorá svojím elegantným prevedením a dostatkom priestoru poskytuje pocit dokonalého relaxu a luxusu. Na podlaží sa ďalej nachádza jeden menší šatník a druhý priestranný šatník, ktorý je možné konvertovať na ďalšiu izbu. Druhé podlažie ponúka taktiež priamy vstup na rozľahlú terasu s betónovým bazénom o výmere 11 x 3,5 m a následne pokračuje do záhradnej časti.

Na treťom podlaží sa nachádza veľkorysá miestnosť, ktorá uchváti predovšetkým nezabudnuteľným panoramatickým výhľadom, ktorý je možné si naplno vychutnať z rozsiahlej terasy. Miestnosť momentálne predstavuje ďalšiu obývaciu izbu a fitness room. V budúcnosti môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. K dispozícii je ďalej priestranný šatník, balkón a kúpeľňa s predprípravou na saunu.

Parkovanie je zabezpečené na krytom prístrešku ako súčasť vily pre 4 vozidlá a garážovým státím pre 1 vozidlo s výmerou 40 m2. Túto miestnosť je možné jednoduchou úpravou prerobiť na plnohodnotnú hosťovskú izbu.

Vila ponúka dokonalé spojenie súkromia, prírody, nadčasového dizajnu a možnosti čiastočne prispôsobiť jej dispozíciu predstavám nového klienta aj v tejto skoro finálnej fáze zhotovenia.

• panoramatický výhľad
• krb
• 2 terasy
• 1 balkón
• kuchynské spotrebiče značky Miele
• veľkoformátové okná (trojsklo, dvojitá izolácia na dome)
• solárne panely
• monolit, liaty betón
• bazén
• 5 parkovacích miest
• kontakt s prírodou
• maximálne súkromie a pohodlie

LOKALITA – Bratislava IV, Lamač
Vila je situovaná v mestskej časti Bratislava IV - Lamač, ktorá poskytuje výnimočné spojenie súkromia a kontaktu s prírodou. Jej polohu ocenia najmä športovci a priaznivci aktívneho druhu odpočinku, ktorí radi trávia voľné chvíle v prírode. V tesnej blízkosti sa nachádza Bratislavský lesný park, na ktorého území zasahujú chránené krajinné oblasti Malé Karpaty a Záhorie s mnohými prírodnými pamiatkami, chránenými areálmi a prírodnými rezerváciami. Medzi jeho hlavné strediská patrí Železná studienka a Koliba, ktoré sú prepojené lanovkou na Kamzík. Ďalšou nenáročnou túrou je 11 km prechádzka na Kačín. Centrum Lamača predstavuje Malokarpatské námestie, kde sa nachádza väčšina občianskej vybavenosti a konajú sa tu aj najrôznejšie kultúrne a spoločenské podujatia. Diaľničný tunel Sitina poskytuje pohodlný prístup do centra mesta už za pár minút.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu