Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2022
Podháj, Banská Bystrica
Predaj 1 ib (40 m2) po kompletnej rekonštrukcii v Radvani, B. Bystrica
113 000 €

Predaj 1 ib (40 m2) po kompletnej rekonštrukcii v Radvani, B. Bystrica

113 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 40 m2
 • Cena za m2: 2 825 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4786374
Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj krásne prerobený slnečný 1 izbový byt v tichej lokalite v meste Banská Bystrica. Byt sa nachádza na sídlisku Radvaň, časť Podháj. Priestory sídliskovej štruktúry vonkajšieho urbanizovaného územia mesta tvoria predovšetkým bodové a doskové bytové domy, parkovacie plochy, chodníky – hlavné pešie trasy, stretávacie priestory a v neposlednom rade vzrastlá a krovitá zeleň. Toto územie dopĺňajú objekty vybavenosti na severnom okraji. Terén je pomerne rovinatý, v západnej časti je v sklone na východ.

Špecifikom lokality Podháj je pomerne samostatné ucelené prostredie s redukovanými pešími väzbami na okolie (rodinné domy, športová plocha mestského významu, dopravná tepna). Vstupy do bytových domov obyvatelia upravujú. Jadrom spoločného priestoru „vnútrobloku“ je spevnená hracia plocha, väčšina priestoru je nečlenená a zatrávnená. V severnej časti sa pri vstupe do zeleného koridoru nachádza drevená socha. V lokalite sa nachádza niekoľko plôch s novovysadenými rastlinami – tráv a kvetín, krovitej, ale aj stromovej zelene.

Byt je situovaný v bytovom dome, ktorý má 7 poschodí. Je nanovo zateplený, má novú strechu, výťah aj vchodové dvere. Byt je jednoizbový a má slušných 40 m2. Skladá sa zo samostatnej izby, kuchyne, kúpeľne s toaletou a chodby. Nachádza sa na 5. p. s výhľadom na zeleň. Byt nemá balkón, ale má pivnicu. Orientácia bytu je na juhozápadnú stranu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou; menili sa okná, stierky, podlahy, jadro v kúpeľni a toalete, kuchynská linka, atď. Parkuje sa priamo za bytovým domom.

Kompletná zmluvná dokumentácia, hypotekárne poradenstvo, právny servis, poplatky u notára a poplatky na katastri – toto všetko je zahrnuté už v celkovej cene predaja.

Pre poskytnutie ďalších informácii alebo dohodnutí si obhliadky volajte:
Mgr. et Mgr. Andrea Bubelíny, MBA
Realitný právnik
0911 933 903
info@nehnutelnostibb.sk
www.nehnutelnostibb.sk

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. et Mgr. Andrea Bubelíny, MBA REALITY BB s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (12)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty