Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 11. 2022
Hradište, Hradište pod Vrátnom
Exkluzívna usadlosť v Hradišti pod Vrátnom
360 000 €

Exkluzívna usadlosť v Hradišti pod Vrátnom

360 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 237 m2
  Plocha pozemku: 532 m2
 • Cena za m2: 1 518,99 €/m²
  ID inzerátu: 4786507
RADO Reality Vám ponúka exkluzívnu usadlosť v Hradišti pod Vrátnom.

Tento objekt je vhodný na celoročné bývanie, prípadne ako rekreačná chalupa pre viacčlennú rodinu. Usadlosť sa skladá z dvoch samostatných domov postavených za sebou na svahovitom pozemku. Prvý dom disponuje welnes miestnosťou s menšou kúpelňou a toaletou, jednou izbou, dielňou a otvoreným skladom. Zastavaná plocha domu je 145m2, má samostatnú čističku odpadovej vody, samostatný plynomer a kotol.
Medzi domami je priestor, ktorý poskytuje dostatok súkromia na dokonalý relax.
Druhý dom je postavený vyššie a je dvojpodlažný. Na prízemí je jedna izba, kuchyňa, samostatná kúpeľňa, toaleta, sklad a pod vonkajšími schodmi menšia pivnica. Vrchné podlažie má samostatný vchod po pevných kovových schodoch. Nachádza sa tu priestranná izba s balkónom, predsieň, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Zastavaná plocha domu je 92m2, disponuje terasou. Má samostatnú čističku odpadovej vody, plynomer, podlahové kúrenie.

Oba domy majú spoločný elektromer, mesačné náklady sa pohybujú okolo 120,-€ za všetko. Stavby sú z pieskového kameňa o hrúbke cca 50cm, zateplenie z vonkajšej strany minerálnou vlnou, z vnútornej strany siporexom a v medzipriestore perlitom zabezpečuje výmenu tepla a chladu, čo v letných dňoch vytvára príjemné schladenie a v zime drží teplo. Preto nie je potrebná klimatizácia. Okná sú plastové v dekore dub. Na pozemku sa nachádza aj studňa, domy sú napojené aj na mestský vodovod.

Za domami sa nachádza krb, sedenie, udiareň, najväčším bonusom je vlastná pivnica v skale. Vchod do pivnice je z masívnych dverí, plocha je okolo 14m2 a je ručne vytesaná do pieskového vápenca. Teplota je tu po celý rok okolo 12˚C. Nad skalou je oplotená záhrada. Taktiež pekná záhrada s ovocnými stromami a garážou sa nachádza cez cestu. Vjazd k domom lemuje vysoký murovaný plot s viničom. Záhrady majú automatické závlahy a oba objekty sú chránené kamerovým systémom, pohybovými senzormi napojenými na mobilnú aplikáciu. Internet - telefónna linka a WiFi. Oba domy prešli úplnou rekonštrukciou, ktorá prebiehala postupne od roku 2011. Predávajú sa zariadené, no je tu možnosť dohody v prípade vysťahovania.
Záhrady majú spolu 655m2 a zastavané plochy a nádvoria 532m2.

Tieto usadlosti majú svoj štýl a chytia Vás za srdce.

Preto, ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať na obhliadku.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
+421905635073
rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Ústredné
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty