Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 07. 2022
Záhradná, Malinovo
PREDAJ: Nízkoenergetický bungalov v Malinove
390 000 €

PREDAJ: Nízkoenergetický bungalov v Malinove

390 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 118 m2
  Zast. plocha: 133,58 m2
 • Cena za m2: 3 305,08 €/m²
  Energie: 120 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4787196
Na pestovanej záhrade s rôznymi okrasnými rastlinami a drevinami stojí rodinný dom typu bungalov s úžitkovou plochou 101,42 m2. Dispozíciu tvorí zádverie, hosťovská toaleta s kotolňou, priestranná denná časť – obývacia izba, jedáleň na ktorú plynulo nadväzuje kuchyňa. Vstup na zastrešenú terasu vedie z dennej časti. Nočnú časť interiéru domu tvoria 3 obytné izby (spálňa, detská izba, pracovňa) a rodinná kúpeľňa s WC. Pod strechou sa nachádza pochôdzna povala. Rodinný dom je navrhnutný ako kompaktný stavebný systém – drevený montovaný dom s tepelnou izoláciou na báze minerálnej vlny (Nobasil). Výhodou sú nízke prevádzkové náklady vo výške 120 €/ 4-členná rodina. Energetická hospodárnosť stavby spadá do kategórie B. Rodinný dom bol kolaudovaný v 3/2017.

Vedľa domu je situovaná samostatne stojaca garáž. Záhrada poskytuje veľa možností rekreačného, či poľnohospodárskeho využitia. Majitelia v nej vytvorili príjemnú atmosféru, v súlade s potrebami rodinného života.

Dom je napojený na všetky IS. Voda – mestská aj studňa. TV a internet zavedený. Kúrenie plynovým, kondenzačným kotlom – v kombinácii podlahové a radiátorové kúrenie.

Záhrada je slnečná, orientovaná na západnú stranu. Dom je riešený, aby poskytoval dostatok denného svetla – spálňa a kuchyňa orientovaná na východ, obývacia izba a 2 spálne na západ.

Nehnuteľnosť je v súčasnosti obývaná, jej odovzdanie je viazané k neskoršiemu termínu. Nehnuteľnosť je možné si zarezervovať aj pred týmto termínom.

LOKALITA
Malinovo výrazne posilnilo svoju sociálno-občiansku sebestačnosť. V obci nájdete bohaté nákupné možnosti, úrady, školy a škôlky, detské ihriská, reštaurácie a rôznorodé služby.

Dominantou obce zostáva kaštieľ obklopujúci anglický krajinný park so vzácnymi drevinami. Z troch strán obec obteká Malý Dunaj a jeho ramená. Po brehoch rieky sú pásy Lužných lesov s rôznorodou faunou a flórou. Ideálne podmienky na rekreáciu a šport, vodnú a pešiu turistiku, cyklotúry a rybolov.

Vzdialenosť a doprava smerom do hlavného mesta vplyvom realizácie rýchlostnej cesty R7 s napojením na diaľnicu D4 robí túto lokalitu atraktívnu a prezentuje novodobé, prímestské bývanie.

ŠPECIFIKÁCIE
Druh nehnuteľnosti: rodinný dom typu bungalov
Plocha pozemku: 606 m²
Zastavaná plocha: 133,58 m²
Úžitková plocha: 101,42 m²
Forma vlastníctva: osobné
Kolaudácia: 3/2017
montovaná drevostavba
garáž
rozmerná terasa so zastrešením
pestovaná záhrada s plodiacimi rastlinami a drevinami
IS: elektrina, voda (mestská/studňa), plyn, kanalizácia

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu