Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Hanzlíkovská, Trenčín
Predaj 3 - izbový byt novostavba 80,13 m2 Hanzlíková - Trenčín
168 900 €

Predaj 3 - izbový byt novostavba 80,13 m2 Hanzlíková - Trenčín

168 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 73,08 m2
  Plocha pozemku: 80,13 m2
 • Cena za m2: 2 311,17 €/m²
  ID inzerátu: 4787223
Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín ul. Hanzlíkovská/Hlavná novostavbu 3 – izbový byt s balkónom a výhľadom na Trenčiansky hrad s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Byt je situovaný na 2. poschodí dvojpodlažného polyfunkčného domu orientovaný na juhovýchod s celkovou úžitkovou plochou 73,08 m2 a balkónom vo výmere 4,35 m2. Predáva sa ako novostavba – holobyt. K bytu patrí skladový priestor vo výmere 2,70 m2. Byt bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý byt bude mať vlastný merač, byty budú mať podlahové kúrenie.

Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením.

V súčasnosti je byt vo výstavbe, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23.

DISPOZÍCIA BYTU 3.3:
3.3.1 vstupná hala
3.3.2 toaleta
3.3.3 kúpeľňa
3.3.4 obývacia izba s kuchyňou
3.3.5 chodba
3.3.6 detská izba
3.3.7 spálňa
3.3.8 balkón

Vo vstupnej chodbe je priestor určený na šatník. Vstup do obývacej časti s kuchyňou a jedálenskou častou je z chodby. Z obývacej miestnosti je výstup na terasu a prechod do chodby, z ktorej sú dve samostatné nepriechodné izby (detská izba/pracovňa a spálňa). Výhodou tohto bytu je, že má nepriechodné dve samostatné izby oddelené menšou chodbou so samostatnými dverami a je možné ju zatvoriť ako nerušenú oddychovú časť bytu (výhoda hlavne pre rodinu s deťmi). Skladový priestor k bytu sa nachádza priamo na druhom poschodí.

Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
*kolaudácia 12/22 a odovzdanie bytu v stave holobyt 01/23
*úžitková plocha: 73,08 m2, pivnica: 2,70 m2
*balkón: 4,35 m2
*možnosť dokúpenia parkovacieho státia
*vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie v byte
*nízke energetické náklady, energetický certifikát: A
*výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1

CENA: 168.900,- EUR s DPH
Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania.


LOKALITA A OKOLIE:
Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Zároveň, len pár metrov a ste priamo v prírode vo vinohradoch.
Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

Nakoľko byty sú situované na prvom poschodí (2.NP) a treťom poschodí (3.NP), majú výhľad na krásnu dominantu mesta – Trenčiansky hrad.

NÁŠ NÁZOR: Výborné bývanie vzhľadom na lokalitu a dostupnosť občianskej vybavenosti aj pre rodinu s deťmi, respektíve ako investičný byt.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu