Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Chorvátsko
3-izb. apartmán na ostrove Ugljan, Chorvátsko.
334 139 €

3-izb. apartmán na ostrove Ugljan, Chorvátsko.

334 139 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77,34 m2
 • Cena za m2: 4 320,39 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4787288
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový apartmán v súkromnom, novopostavenom mikro rezorte na ostrove Ugljan v Zadarskom zálive vhodný aj na celoročné využívanie.

Apartmán sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží 3 podlažnej budovy (6 apartmánov). Na ploche 77,34 m2 sa nachádzajú dve spálne, obývačka, plnohodnotná kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné wc.
Z obývacej izby orientovanej na východ je vstup na 12,5 m2 veľkú loggiu s výhľadom na more. Priestor je klimatizovaný s podlahovým kúrením v sociálnych priestoroch.

Oba apartmánové domy sú prepojené podzemným parkoviskom s pivnicami a výťahmi.
V cene je štandardné vybavenie kúpeľní a wc, kompletné podlahy, inštalácie podlahového vykurovania v sociálnych miestnostiach a klimatizácia + podzemné parkovacie státie a pivničná kobka (8,4m2).

Celý areál nachádzajúci sa na východnom pobreží ostrova, pozostávajúci z dvoch apartmánových domov (spolu 12 apartmánov) bude oplotený a doplnený spoločnou terasou a vonkajším bazénom 9x4 m.

Video: https://youtu.be/H_lckhXkE80

Voľné sú ešte tri 3-izbové a tri 4-izbové apartmány.
Predpoklad ukončenia výstavby 3-4Q/2022.
Platba v 4 splátkach.
Možnosť kompletného zariadenia apatmánu nábytkom a kuchynskou linkou za príplatok.

Ostrov Ugljan svojím návštevníkom ponúka rôzne druhy pláži, takže sa budete môcť kúpať na štrkových, štrkovo piesočnatých aj na betónovej či pieskovej pláží. Mierne kopcovitý terén vnútrozemia je vhodný na prechádzky po historických pamiatkach aj na cykloturistiku.

Čítajte viac: https://cestovanie.sme.sk/c/5379501/ugljan-dovolenka-v-zatisi.html. Je považovaný za predmestie Zadaru a tak má veľmi dobré spojenie s týmto sídlom pravidelnou lodnou a trajektovou dopravou.

Výstavbu realizuje slovenská spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na developerskom trhu viac ako 15 rokov, má zastúpenie v 4 krajinách a za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Cena je uvedená s tamojšou dph (25%,) v cene je pivničná kobka 8,4 m2 a podzemné parkovacie miesto.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, hudak.jana@allfinreal.sk.
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie
 • Výťah: Áno
 • Priechodná izba: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu