Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 09. 2022
Chorvátsko
Apartmány v Chorvátsku na ostrove UGLJAN na predaj
223 952 €

Apartmány v Chorvátsku na ostrove UGLJAN na predaj

223 952 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77,34 m2
 • Cena za m2: 2 895,68 €/m²
  ID inzerátu: 4787455
REALITY KAMZÍK VÁM PONÚKA Apartmány v Chorvátsku na ostrove UGLJAN na predaj

Menšie apartmány sú 3-izbové s úžitkovou vnútornou plochou 64,88 m2 a s plochou terasy 12,76 m2, celková plocha apartmánu je teda 77,37 m2.*** Dispozícia je rozdelená na dennú a nočnú časť - v nočnej časti sa nachádzajú dve izby, WC s umývadlom a práčkou a kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. V dennej časti sa nachádza kuchyňa s jedálenským stolom a obývacia izba s prístupom na terasu. Všetky terasy sa nachádzajú na severovýchodnej fasáde budovy, orientované sú smerom ku moru.

Väčšie apartmány sú 4-izbové s úžitkovou vnútornou plochou 88,85 m2 a s plochou terasy 21m2, celková plocha apartmánu je teda 109,85 m2.*** Tento typ apartmánu má dve nočné časti a jednu dennú časť. Hlavná nočná časť pozostáva z dvoch samostatných izieb a dvoch menších kúpeľní, ktoré sú vybavené WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Práčka sa nachádza v uzavretej prechodnej predsieni. Denná časť pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývacej izby s prístupom na terasu. Tretia spálňa je prístupná z obývacej izby, má taktiež prístup na terasu a má samostatnú kúpeľňu s vaňou, WC a umývadlom. V cene je zahrnutá klimatizácia, dlažba, obklady, sanita, dvere, plávajúce podlahy. Všetky okná majú žalúzie aj sieťky proti hmyzu.

V cene nie je zahrnutá kuchynská linka a nábytok. Možnosť dozariadiť za príplatok.

Súčasťou vybavenia apartmánových domov bude aj spoločná terasa v záhrade a spoločný bazén veľkosti približne 9x4m obkolesený spevnenými plochami.

Apartmánový dom A

Označenie Popis Rozloha v m2 Terasa v m2 Celkom v m2 Cena bez DPH * Status
1. nadzemné podlažie
A1 4 izbový apartmán 88,85 21,00 109,85 302 644 € Voľný
A2 3 izbový apartmán 64,88 12,46 77,34 223 952 € Voľný
2. nadzemné podlažie
A3 4 izbový apartmán 88,85 21,00 109,85 314 482 € Voľný
A4 3 izbový apartmán 64,88 12,46 77,34 231 613 € Voľný
3. nadzemné podlažie
A5 4 izbový apartmán 88,85 21,00 109,85 - Predaný
A6 3 izbový apartmán 64,88 12,46 77,34 - Predaný

Parkovacie miesto cena 18.000,- Eur bez DPH
Pivničná kobka cena od 11.805,- Eur bez DPH

Apartmánový dom B

Označenie Popis Rozloha v m2 Terasa v m2 Celkom v m2 Cena bez DPH * Status
1. nadzemné podlažie
B1 4 izbový apartmán 88,85 21,00 109,85 302 644 € Voľný
B2 3 izbový apartmán 64,88 12,46 77,34 223 952 € Voľný
2. nadzemné podlažie
B3 4 izbový apartmán 88,85 21,00 109,85 - Predaný
B4 3 izbový apartmán 64,88 12,46 77,34 - Rezervovaný
3. nadzemné podlažie
B5 4 izbový apartmán 88,85 21,00 109,85 - Predaný
B6 3 izbový apartmán 64,88 12,46 77,34 - Predaný

Parkovacie miesto cena 18.000,- Eur bez DPH
Pivničná kobka cena od 12.630,- Eur bez DPH

* Sadzba DPH v Chorvátsku je 25%

Financovanie :
Rezervácia 5000,- Eur
a) 1. Splátka: 20 % po podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluvy ( rezervačný poplatok sa odpočíta)
b) 2. Splátka: 30 % ktorá je splatná po ukončení hrubej stavby - hrubá stavba je dokončená
c) 3. splátka: 40 % ktorá je splatná po ukončení vnútorných inštalácií (vodovod, kanalizácia, elektroinštalácia, bez kompletáže), do 21 dní odo dňa doručenia faktúry na úhradu 3. splátky (predpokladaný termín 3Q-4q 2022.,)
d) 4. splátka: 10 % ktorá je splatná najneskôr pred podpisom kúpnej zmluvy, na základe faktúry Budúceho predávajúceho vystavenej po kolaudácii stavby v súlade s príslušnými ustanoveniami Zmluvy o uzavretí budúcej kúpnej zmluvy (predpokladaný termín prvý kvartál/2023).

Ostrov Ugljan - lokalita
Tento ostrovný priestor v zadarskom zálive spolu s mestom Zadar predstavuje jeden z najlepších a najnavštevovanejších častí chorvátskeho Mediteránu. Je pokrytý bujnou mediteránskou vegetáciou a spojením s morom, skrášľujú mnohé zátoky rôznych veľkostí a tvarov. Je relatívne husto osídlený, zvlášť jeho severovýchodné brehy, na ktorých sa nachádza 7 prekrásnych osád ako sedem drahokamov. Najväčší z nich je Preko, a potom Ugljan. Všetky miesta na ostrove zanechávajú dojem harmonického spojenia honosnej mediteránskej prírody a bohatého kultúrno-historického dedičstva, ale aj modernej zábavy a rozptýlenia. Zoznámte sa s ostrovom Ugljan a cyklotrasami vedúcimi cez malebné malé osady, mnohé prírodné zátoky, zvlášť tie v Mulinách, ktoré sú vhodným kotviskom pre jachtárov.

Štandardné vybavenie apartmánových domov

VŠEOBECNÝ POPIS A KONŠTRUKČNÝ SYSTÉM STAVBY
Stavba pozostáva z dvoch samostatne stojacich apartmánových domov so zrkadlenou dispozíciou nadzemných podlaží a so spojeným podzemným parkovacím podlažím. Domy sú navrhnuté v troch nadzemných podlažiach a jednom podzemnom podlaží.

V podzemnom podlaží sa nachádza parkovanie automobilov, pivničné kobky, schodisko a výťah sú samostatné pre obidva domy. Do podzemného podlažia sa vstupuje rampou z príjazdovej cesty. Na každom nadzemnom podlaží sa nachádzajú po dva apartmány - jeden 3-izbový a jeden 4-izbový, ktoré majú rovnakú dispozíciu na všetkých troch podlažiach, spolu v komplexe sa teda nachádza 12 apartmánov. Do všetkých apartmánov sa vstupuje zo spoločnej chodby so schodiskom a výťahom.

Menšie apartmány sú 3-izbové s úžitkovou vnútornou plochou 67,45 m2 a s plochou terasy 15,45 m2, celková plocha apartmánu je teda 82,9 m2.*** Dispozične sú byty rozdelené na dennú a nočnú časť - v nočnej časti sa nachádzajú dve izby, WC s umývadlom a práčkou a kúpeľňa s vaňou, toaletou a umývadlom. V dennej časti sa nachádza kuchyňa s jedálenskou časťou a obývacia izba s prístupom na terasu. Všetky terasy sa nachádzajú na severovýchodnej fasáde budovy, orientované sú smerom ku moru.

Väčšie apartmány sú 4-izbové s úžitkovou vnútornou plochou 89,18 m2 a s plochou terasy 24,6m2, celková plocha apartmánu je teda 113,78 m2.*** Tento typ apartmánu má dve nočné časti a jednu dennú časť. Hlavná nočná časť pozostáva z dvoch samostatných izieb a dvoch menších kúpeľní, ktoré sú vybavené WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Práčka sa nachádza v uzavretej prechodnej predsieni. Denná časť pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývacej izby s prístupom na terasu. Tretia spálňa je prístupná z obývacej izby, má taktiež prístup na terasu a má samostatnú kúpeľňu s vaňou, WC a umývadlom.

Obidva apartmánové domy sú ukončené plochou strechou, ktorá je prístupná zo spoločného schodiska pre všetky apartmány výstupom a slúži ako spoločná terasa s výhľadom na more. Z konštrukčného hľadiska objekt apartmánových domov a garáže pozostáva zo železobetónovej monolitickej konštrukcie.

Súčasťou vybavenia apartmánových domov bude aj spoločná terasa v záhrade a spoločný bazén veľkosti približne 9x4m obkolesený spevnenými plochami.

Celý komplex bude chránený oplotením, vstupnou (elektricky ovládanou) bránou pre vjazd vozidiel a uzamykateľnou bránkou pre vstup pre peších.

OBVODOVÉ MURIVO
Obvodová konštrukcia bude monolitická železobetónová v podzemnom podlaží aj v nadzemných podlažiach. Celá stavba sa po obvode zateplí polystyrénom.

DELIACE PRIEČKY MEDZIBYTOVÉ
Priečky medzi jednotlivými apartmánmi budú monolitické železobetónové.

DELIACE PRIEČKY INTERIÉROVÉ
Interiérové deliace priečky sa budú murovať z tehlových tvaroviek. Alternatívou murovaných priečok sú priečky zo sadrokartónu.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA STIEN
Na železobetónové konštrukcie a murované konštrukcie bude použitá vápenno-cementová omietka s náterom bielej farby.

OKNÁ
Plastové okná, výplň izolačné dvojsklo. V nadštandardnom vybavení je možné si priplatiť za sieťky proti komárom.

DVERE
Vstupné dvere do apartmánov sú bezpečnostné protipožiarne dvere s oceľovou zárubňou, jednokrídlové, otváravé, hladké. Interiérové dvere sú jednokrídlové s polodrážkou, otváravé, s obložkovou zárubňou.

PODLAHY A OBKLADY
Kúpeľne a WC – keramická dlažba a obklad. Kuchyňa s obývačkou – keramická dlažba. Izby – laminátová podlaha.

PIVNIČNÉ KOBKY
Deliace steny – ľahká oceľová konštrukcia.

KUCHYNSKÁ LINKA
Dodávka a montáž kuchynskej linky nie je súčasťou vybavenia.

PARKOVANIE
Parkovacie miesta sa nachádzajú v podzemnom podlaží a na teréne. Nášľapná vrstva v podzemnej garáži bude ošetrená bezprašným náterom.

VÝŤAHY
Pre každý apartmánový dom je navrhnutý výťah umožňujúci prístup aj pre imobilných. Celý apartmánový dom okrem strešnej terasy je bezbariérovo prístupný.

KLIMATIZÁCIA, VYKUROVANIE A PRÍPRAVA TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY
Chladenie miestností bude zabezpečené klimatizáciou, klimatizačné jednotky budú vyvedené na strechu. Vykurovanie bude takisto zabezpečené pomocou klimatizačných jednotiek. Hygienické miestnosti budú vybavené elektrickým podlahovým kúrením, príprava teplej vody bude zabezpečená prietokovými ohrievačmi.

VZDUCHOTECHNIKA
Vetranie miestností bude prirodzené. Odvetranie digestorov v kuchyni bude cez obvodovú stenu, odvetranie hygienických zariadení vnútri dispozície bude vyvedené nad strechu.

KANALIZÁCIA
Verejná kanalizácia sa v území momentálne nenachádza, na pozemku bude umiestnená akumulačná nádrž na zachytávanie splaškových odpadových vôd.

ZARIAĎOVACIE PREDMETY ZDRAVOTECHNIKY
Zariaďovacie predmety hygienických miestností, a to vaňa, sprchovací kút, WC misy a umývadlá sú súčasťou štandardného vybavenia.

SILNOPRÚDOVÁ ELEKTROINŠTALÁCIA
V apartmánoch sú osadené rozvádzače. Zásuvky 230V a vypínače sú umiestnené vo všetkých obytných miestnostiach a kúpeľniach. V priestoroch kuchynskej linky bude riešená len príprava obsahujúca prívody pre 230V a prívod pre 400V. Na terase bude inštalované exteriérové svietidlo a zásuvka. Vývody na pripojenie osvetlenia jednotlivých miestností v byte. Fakturačné meranie bude umiestnené v elektromeroch pred apartmánovým domom.

SLABOPRÚDOVÁ ELEKTROINŠTALÁCIA
V rámci apartmánu bude realizovaná dátová zásuvka v mieste TV.

V apartmánových domoch bude vytvorená príprava na kamerový zabezpečovací systém, ktorý si bude možno priplatiť v nadštandardnom vybavení.

OPLOTENIE
Celý areál apartmánových domov bude oplotený – oplotenie bude realizované ako „zelený plot“.

POZNÁMKA
Budúci predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu v technickom popise tohto dokumentu a nahradenie zariadení resp. materiálu v porovnateľnej kvalite.
*** možná úprava výmery z hľadiska realizácie ±5%

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu