Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2022
Žltá 3896/2, Bratislava V - Petržalka
Dizajnový 1 izb.byt na predaj
165 000 €

Dizajnový 1 izb.byt na predaj

165 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 30 m2
  • Cena za m2: 5 500 €/m²
    ID inzerátu: 4787853
Predám 1 izb.byt v Slnečniciach v zóne Viladomy na 4.nadzemnom podlaží z 5, o celkovej výmere cca 30 m2, z toho 3,5 m2 tvorí loggia. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2016, je to kvalitná moderná tehlová novostavba s výťahom, vchodové dvere na čip.

Byt je orientovaný na východ do tichého vnútrobloku. Prešiel úplnou úpravou architekta tak, aby bol vytvorený plnohodnotný priestor pre 1-2 osoby s dostatkom úložných priestorov. Nadčasový nábytok je vyrobený na mieru, všetky zabudované elektrospotrebiče sú nepoužité, v záruke. Loggia je priestranná, vybavená celoročne použiteľným nábytkom na stolovanie, má zabudovanú posuvnú ochrannú clonu. V byte bola vymenená kvalitná nová plávajúca podlaha s lištami, nové svietidlá. Byt je čerstvo vymalovaný. V byte zostáva všetko zabudované zariadenie okrem dekorácií a osobných vecí. V byte je zavedený optický internet, mesačné náklady sú cca 110,- eur.

V lokalite Slnečnice je výborná infraštruktúra, obchody, lekári, rôzne služby, blízke napojenie na diaľničné hlavné ťahy D4R7 a taktiež priama MHD. Vo vnútroblokoch je krásna udržiavaná zeleň, nechýbajú ani športoviská a detské ihriská. Parkovanie je sčasti verejné, tiež je možnosť krátkodobého spoplatneného parkovania v tesnej blízkosti, prípadne je možnosť si parking výhodne prenajať.

Byt predávam ako majiteľ, vypracovanie KZ, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a ostatné náležitosti predaja nehnuteľnosti budú realizované prostredníctvom právnickej kancelárie za poplatok. Možný je hypotekárny úver, notárska úschova hotovosti, prípadne vinkulácia hotovosti cez banku. Cena je 165 000,- eur.Byt je bez tiarch. V prípade záujmu realitných kancelárií prosím kontaktovať iba s konkrétnym klientom. Obhliadka je možná aj cez víkend.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo