Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Bazová, Bratislava II - Ružinov
5 izbový byt v kvalitnom štandarde a top lokalite
671 956 €

5 izbový byt v kvalitnom štandarde a top lokalite

671 956 €

dokončenie do kvalitného štandardu v cene


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 112,88 m2
 • Cena za m2: 5 952,83 €/m²
  ID inzerátu: 4788771
Ponúkame na predaj 5 izbový byt v projekte Bazová s kvalitným štandardom a skvelej lokalite.

5- izbový byt s výmerou od 112,88 m2 (+ lodžia 10,02 m2) s premyslenou dispozíciou v príjemnom a zabývanom prostredí vyhľadávanej bratislavskej štvrti Nivy a zároveň na hranici s MČ Staré Mesto, s množstvom zelene, detských ihrísk, exteriérových športovísk a bezpečných dvorov.
Výborná lokalita v blízkosti Trnavského mýta, na ktorej je polyfunkčný dom a Mlynských Nív, kde prebieha výstavba novej autobusovej stanice a budúceho obchodného downtownu mesta Bratislavy, má dobré dopravné napojenie, má príjemnú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou ako aj autom.

V dobrej dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, zdravotnícke a kultúrne zariadenia, nákupné centrá i plochy zelene. Konkrétne ide o materskú, základnú a strednú školu na Kulíškovej a Kvačalovej ulici, o polikliniky na Trnavskom mýte a na Tehelnej ulici a o spoločenský dom Nivy s kinom Nostalgia.

Neďaleko je aj Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum a Národný futbalový štadión, v ktorých sa uskutočňujú nielen športové, ale aj bohaté kultúrno-spoločenské a koncertné podujatia. V blízkej dostupnosti je aj nákupné centrum Centrál, výnimočný polyfunkčný komplex s autobusovou Stanicou Nivy a tiež park na Svätoplukovej ulici.
Len stručné vymenovanie týchto okolitých funkčných miest dôležitých pre život, svedčí o vynikajúcej polohe polyfunkčného domu.

Cena bytu je vrátane štandardu, kde je zahrnutá aj klimatizácia, rekuperácia a iné... V prípade záujmu sú k dispozícii návrhy a vizualizácie pre tento byt od architekta a možnosť vyhotovenia bytu podľa návrhu za príplatok.
K bytu je možné dokúpiť nadštandardne veľké garážové státie v cene 42.000 eur vrátane DPH.

Dokončenie stavby je naplánované 4Q/2022

Všetky informácie na https://bazova.sk/sekcia-a-5-np/?a=0.9364098495423503#hotspot-hotspot-83481-0

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Počet podzemných podlaži: 2
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu