Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Hlavná, Trnava
REPREZENTATÍVNY, výnimočný priestor v centre Trnavy s výmerou 120 m2, s balkónom, terasou a parkova
2 660 €/mes.

REPREZENTATÍVNY, výnimočný priestor v centre Trnavy s výmerou 120 m2, s balkónom, terasou a parkova

2 660 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
 • Cena za m2: 22,17 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4789241
!!! Rozširujeme prenájom budovy o nájomníkov z oblasti estetickej medicíny (oblasť dermatológie, kryoterapia) alebo z oblasti starostlivosti o ľudské telo rôzneho zamerania. V súčasnosti sa v budove nachádza novootvorená prevádzka z oblasti estetickej medicíny. !!!

Ponúkame Vám na prenájom LUXUSNÝ kompletne zrekonštruovaný (v roku 2020) reprezentatívny priestor priamo v centre mesta Trnavy s veľkou výmerou až 120 m2, nachádzajúci sa na 1.poschodí budovy. Priestor má zhotovenú prípravu na samostatnú kuchyňu, priestor taktiež disponuje dvoma samostatnými toaletami (dámy a páni). Priestor je rozdelený na štyri samostatné ale priechodné miestnosti. Priestor ponúka priestrannú terasu s výmerou 12m2 a balkón s výhľadom na pešiu zónu centra Trnavy. Celý priestor je zhotovený moderne do štandardu so zachovaním meštianskeho nádychu. Priestor využíva plynový kotol na podlahové kúrenie ovládateľné termostatom priamo v kancelárii. Priestor má vlastnú poistkovú skriňu a samostatné energetické merače (kúrenie-plyn, elektriku, vodu, optiku od SWAN s možnosťou rozšírenia rýchlosti podľa potrieb).

Spoločné priestory budovy sú pod kamerovým systémom. Ponúkaný priestor disponuje s vlastným alarmom, ktorý má svoj špecifický kód.

Vzhľadom na lokalitu a reprezentatívnosť priestorov je vhodný aj pre notárov, právnické a advokátske kancelárie, finančný sektor, luxusné predajne, galérie či zdravotnícke prevádzky ponúkajúce neinvazívne zákroky. K priestoru prislúcha parkovacie miesto v areály administratívnej budovy.


CENA: 2.660€ bez DPH-Nájom + Energie podľa spotreby (predpokladané náklady na energie sú 200€)

Neváhajte a dohodnite si obhliadku priestoru na tel. č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Podlahové
 • Plyn: Áno
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty