Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2022
Bratislava I - Staré Mesto
Pri medickej záhrade - 2,5i kompletne zrekonštruovaný byt
255 000 €

Pri medickej záhrade - 2,5i kompletne zrekonštruovaný byt

255 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 66 m2
 • Cena za m2: 3 863,64 €/m²
  ID inzerátu: 4789466
Vo výhradnom zastúpení spol. PATERR prezentuje ponuku na predaj. Kompletne zrekonštruovaný 2,5i bytu nachádzajúci sa v centre mesta - ul. Cintorínska. 
Byt sa nachádza na 2 poschodí tehlovej bytovky, kde je len 8 bytov. Komorné a tiché bývanie s perfektnou občianskou vybavenosťou.
Bytový dom prešiel rekonštrukciou, ktorá je z časti dokončená a bude pokračovať výmenou vstupnej elektrickej brány, úprava pozemku na dvore, vymaľovaním spol. priestorov a rekonštrukciou pivníc. Autom viete prejsť až priamo do dvora, kde sú garáže. Náklady na správcu sú 180 a 20 eur garáž. V tom je zahrnutá voda, kúrenie a náklady do fondu opráv. 
Výmera bytu je 53m2 + 13.5m2 pivnica v suteréne domu. Byt bol pred rokom kompletne zrekonštruovaný a zariadený - zmena dispozície, výmena elektrických rozvodov, rozvody vody, nové podlahy, stierky, vymenené plastové okná, nové dvere a kuchynská linka aj s vybavením. 
K bytu prislúcha garáž o výmere takmer 14m2 s možnosťou kúpy alebo prenájmu a následnej kúpy. Vecou dohody. Cena garáže je 35000eur. 
V okolí sa nachádzajú známe obchodné centrá ako Eurovea, Nivy, administratívne budovy, medická záhrada, obchody, parkovací dom, služby.
Možnosť hypotekárneho úveru. 

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty