Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 09. 2022
Feketeova pažiť, Košice IV - Krásna
PREDAJ, KVALITNÝ POZEMOK PRE DEVELOPERA, KOŠICE - KRÁSNA
1 970 160 €

PREDAJ, KVALITNÝ POZEMOK PRE DEVELOPERA, KOŠICE - KRÁSNA

1 970 160 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 16418 m2
  • Cena za m2: 120 €/m²
    Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4789511
Realitná kancelária POPREAL Košice exkluzívne ponúka na predaj overený, veľký pozemok s vysokým ekonomickým potenciálom pre výstavbu rodinných domov vo vyhľadávanej mestskej časti Košice – Krásna.

Skvelá lokalita s jedinečným názvom Feketeova pažiť je zahrnutá v Územnom pláne zóny Krásna s funkciou pozemky a objekty rodinných domov.

Pozemok je ideálny pre investora, ktorý chce investovať do developerského projektu pre 20 samostatných rodinných domov aj so záhradami o atraktívnej veľkosti.

Fascinujúci pozemok má vynikajúci tvar. Má excelentný prístup z hlavnej cesty (štátna cesta Krásna – Košická Polianka) a taktiež aj z dvoch existujúcich ulíc. Inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku.

V konkrétnej budúcnosti (rok 2025) bude vo vzdialenosti cca 3 kilometrov vybudované napojenie na celoeurópsku diaľničnú sieť.

Z tejto pozoruhodnej lokality je nádherný výhľad na Slanské vrchy a na rieku Torysu.

Viete si predstaviť slnečné a pokojné rezidenčné bývanie v krásnej prírode? A čo tak chutná káva na terase s ničím nerušeným výhľadom na východ Slnka či na Slanské vrchy a široké okolie?

V zmysle územného plánu mesta Košice je vybraný pozemok určený na nízkopodlažnú zástavbu obytného územia, pre rôzne formy zástavby samostatne stojacich rodinných domov, max. 2 nadzemné podlažia.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

* Výmera pozemku: 16.418 m2
* Podľa územného plánu je tu možné postaviť dvadsať samostatných rodinných domov
* IS: na hranici pozemku
* UPI k dispozícií na vyžiadanie

LOKALITA:
* Lukratívny pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej časti Košíc - Krásnej nad Hornádom, kde je už postavená asi stovka nových rodinných domov.

CENA: 120€/m2

ID: 190

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách.

Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť klientovi lepšie úverové podmienky ako mu ponúknu na pobočke banky.

Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať nášho makléra: +421 911 313 757

Viac informácií a 3D videoobhliadku nájdete na https://popreal.sk .


© Fotografie, video a text sú autorským dielom a majetkom RK POPREAL Košice

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu