Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2022
Chorvátsko
Úžasný 3- spálňový apartmán, druhá línia od mora, ostrov Čiovo, Chorvátsko
309 000 €

Úžasný 3- spálňový apartmán, druhá línia od mora, ostrov Čiovo, Chorvátsko

309 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 84 m2
  • Cena za m2: 3 678,57 €/m²
    ID inzerátu: 4789599
Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_2351
Miesto: Trogir/Čiovo
Typ nehnuteľnosti: apartmán
Cena 309.000 €
Obytná plocha: 84m2
Dispozícia: 3 spálne, 2 kúpeľne, výhľad na more
Vzdialenosť od mora: 30 m
Elektrina
Voda z vodovodu
Telefón / Internet
Prístup autom
Septik
Vzdialenosť od centra 1 km
Vzdialenosť od letiska 11 km

 


Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Výhľad na more
Na pláži
Orientácia na juh
Parkovacie miesto/Garáž
Kompletne zariadený

 


Popis:
RK Relax properties vám ponúka na predaj tento krásny apartmán na južnej strane ostrova Čiovo, v atraktívnej lokalite v 2. línii od mora.
Tento apartmán sa nachádza v novostavbe na 2. poschodí s vlastným parkovacím miestom pred budovou nehnuteľnosti. V dome je celkovo 8 apartmánov. Apartmán má k dispozícii 3 spálne, 2 kúpeľne, obývacia izba, jedáleň a otvorená kuchyňa, najkrajšia časť je veľký balkón s nádherným výhľadom na more. Všetky izby sú klimatizované.
K apartmánu prislúcha aj garáž 25 m2 a komora 25 m2. Predáva sa zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie. Existuje správa budovy spolu so stanovenými poplatkami za údržbu a čistenie
spravovanie budovy a záhrady pred budovou. Čo je výborná správa, pretože takto bude vaša nehnuteľnosť neustále udržiavaná a budete sa v nej cítiť príjemne.
Táto oblasť je veľmi pokojná, pláž je vzdialená len pár metrov od promenády, ktorá vedie až k nej.
Zátoka Mavarstica na jednej strane a zátoka Rastica na druhej strane. Apartmán je veľmi pekne a vkusne zariadený, nie sú potrebné už žiadne ďalšie investície a je pripravený na nasťahovanie, pretože sa predáva s kompletným nábytkom a vybavením. Pred budovou je jedno vyhradené parkovacie miesto.
Táto oblasť je tichá a pokojná, pričom budova, v ktorej sa tento byt nachádza, je jednou z posledných
postavená v tejto oblasti. Neďaleko sa nachádza nová cesta, ktorá ľahko a rýchlo spája túto stranu s pevninou a pomocou nového vybudovaného mosta z roku 2018.

 


Viac o meste Trogir/Čiovo
Mesto Trogir je ďalším fantastickým klenotom v korune chorvátskych turistických destinácií, je vzdialené len 20 minút od letiska. Mesto Trogir je prepojené s ostrovom Čiovo mostom. Rovnako ako Dubrovník, tak aj Trogir je stredoveké opevnené mesto, ktoré bolo vyhlásené za svetové dedičstvo pod ochranou UNESCO.
Toto malé, ale živé turistické centrum a je obzvlášť dobre známe mnohým známym osobnostiam, ktoré navštívia Chorvátsko, pretože je východiskovým bodom pre dovolenku na jachte.
Má niekoľko z najlepších reštaurácií ktoré nájdete v Chorvátsku a poskytuje všetko, čo očakávate od rušného turistického centra. Mesto má tiež lodnú taxi službu ktorá vás dovezie až do Splitu, výlet loďou trvá asi hodinu.
Na ostrove Čiovo nájdete množstvo krásnych pláži a tiež niekoľko rybárskych osád. Vďaka popularite týchto pláží je Čiovo obľúbeným miestom na investovanie do chorvátskych nehnuteľností. Odľahlé pobrežné nehnuteľnosti sú vždy obľúbené u investorov nehnuteľností a ich hodnota rastie.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu