Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 08. 2022
Centrum, Horné Trhovište
Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt, fr. balkón, 2x parkovacie státie, 89.145,-€, H. Trhovište
89 145 €

Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt, fr. balkón, 2x parkovacie státie, 89.145,-€, H. Trhovište

89 145 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 56,59 m2
 • Cena za m2: 1 575,28 €/m²
  ID inzerátu: 4789822
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj za akceptovateľnú cenu 9 bytov v novostavbe trojpodlažného tehlového bytového domu, každý byt s francúzskym balkónom, parkovacím státím a kobkou na poschodí, s extrémne nízkymi prevádzkovými nákladmi, v malebnej obci pod východným svahom Považského Inovca, len 9 km od Hlohovca v Hornom Trhovišti.

V bytovom dome sa predáva jeden 1i byt na prízemí, jeden 2i byt na II. NP a jeden 2i byt na III. NP a šesť 3i bytov po dvoch na každom podlaží. 2i byty sa nachádzajú v strede domu. 3i byty sa nachádzajú po stranách byt. domu.

Byty na prízemí majú terasy a sú bezbariérové. Dvojizbové byty majú dva francúzske balkóny. Všetky miestnosti v bytoch sú nepriechodné. Trojizbové byty majú okná na toaletách a v kúpeľni. Všetky toalety sú samostatné. V 2i a 3i bytoch sú kuchyne s jedálňou spojené s obývacou izbou. Všetky byty sú orientované na južnú stranu.

Dispozícia 1i bytu na prízemí s výmerou 31,56 m2, terasou, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa a izba s veľkým oknom a výstupom na terasu.

Dispozícia 2i bytov s výmerou 42,43 m2, 2x francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a spálňa.

Dispozícia 3i bytov s výmerou 56,59 m2, francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a 2x parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a 2x nepriechodná spálňa.

Technické vybavenie domu a bytov: osvetlenie v spoločných priestoroch, protipožiarne vybavenie, 2x tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje ohrev vody a podlahové vykurovanie bytu, nerezové zábradlie, dvere do bytov, rozvody pre indukčné dosky, vchodové dvere, rozvody pre internet a iné.

Byty sa predávajú v štádiu holobytu.

Dispozície jednotlivých bytov s rozmermi miestností sú vo fotogalérii. Dostupnosť nepriechodnej obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 9 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km.

Bonusy bytov: novostavba v centre obce, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie, bohaté príslušenstvo, extrémne nízke prevádzkové náklady už v postavenej bytovke.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu