Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 06. 2022
Szendrő, Maďarsko
Szendrő - krásny gazdovský dom z roku 1908 vo výbornom stave
20 700 €

Szendrő - krásny gazdovský dom z roku 1908 vo výbornom stave

Szendrő, Maďarsko
20 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 935 m2
 • Cena za m2: 172,50 €/m²
  ID inzerátu: 4789849
GEMINIBROKER Vám ponúka krásny gazdovský dom z roku 1908 v pôvodnom, no veľmi dobrom stave v meste Szendrő. Pozemok je veľký 935m2. V dome sa nachádzajú 2 veľké izby a kuchyňa. Vykurovanie - pieckami na drevo. Pozdĺž domu je sympatická teraska a pod jednou izbou je vínna pivnica. Druhú časť domu tvorí hospodárska časť zložená z dvoch veľkých miestností. V týchto častiach je vidieť kamennú štruktúru stavby. Základy sú taktiež z kameňa a dom je vo vynikajúcom stave - je úplne suchý a nie je vôbec popraskaný. Strecha je škridlová, taktiež v dobrom stave. V dome je zavedená len elektrina, avšak všetky inžinierske siete je možné bezproblémov zaviesť - obecnú vodu, kanalizáciu aj plyn. Na pozemku je studňa. Pozemok je slnečný a je na ňom niekoľko ovocných stromov napr. slivka, hrozno. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite v dobrej časti obce mimo hlavnej cesty a od Košíc je vzdialená necelých 70km, po rovnej a dobrej ceste, čiže cesta autom môže trvať len 1 hodinu. Od hraničného priechodu Hosťovce/Turňa nad Bodvou je mesto Szendrő vzdialené necelých 30km.


Cena 20 700 €Mesto Szendrő má dobrú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, pošta, kostoly, obchody, železiarstvo, lekáreň, zdravotné stredisko, polícia, hasiči, bankomat, čerpacia stanica, pekáreň, cukráreň, nové detské ihrisko, ale aj výhliadková veža a mnoho ďalších zaujímavostí. V okolí obce sú tiež rôzne turistické, ale aj rekreačné príležitosti - neďaleko sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca s možnosťou kúpania aj rybárčenia, zatopený lom s jantárovo modrou vodou a zaujímavé múzeá vhodné aj pre deti v slávnom banskom meste Rudabánya, jaskynný komplex Aggtelek, kláštorný komplex v malebnej obci Martonyi a za zmienku stojí aj morské oko v obci Jósvafő a múzeum s vystavenou najväčšou knihou na svete v obci Szinpetri. Športovcov poteší basketbalové, tenisové, prípadne futbalové ihrisko a rôzne turistické chodníčky a cyklotrasy.


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.skNaši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 1
 • Kúrenie: Krb
 • Plyn: Na pozemku
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty