Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2022
Ľ. Podjavorinskej, Zlaté Moravce
EXKLUZÍVNE, 2xROD.DOM ZL.MORAVCE VHODNÝ NA DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE, BÝVANIE+SÍDLO FIRMY A POD.
239 000 €

EXKLUZÍVNE, 2xROD.DOM ZL.MORAVCE VHODNÝ NA DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE, BÝVANIE+SÍDLO FIRMY A POD.

239 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 770 m2
 • Cena za m2: 796,67 €/m²
  ID inzerátu: 4789998
EXKLUZÍVNE U NÁS!
Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj vo výbornej lokalite Zlaté Moravce - ulica Ľ Podjavorinskej veľký, poschodový rodinný dom z roku 1983 po kompletnej vonkajšej a vnútornej rekonštrukcii a obnove prepojený s menším rodinným domom.
Väčší rodinný dom má vstupnú halu s krbom, toaletu, špajzu, kuchyňu, garáž, kotolňu, vstup do pivnice – v pivnici 2 miestnosti, na poschodí 4 pekné, veľké izby – každá má východ na balkón, väčšiu kúpeľňu so sprch. kútom a vaňou. K domu patrí ešte druhá garáž z opačnej strany domu.
V druhom dome je vstup, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa, špajza, dielňa s východom do záhrady a obývacia izba. Na poschodí je predpripravená samostatná bytová jednotka pozostávajúca z 2 izieb, kuchyne, kúpeľne – túto je možné dokončiť alebo aj nie.
Každý rodinný dom je napojený na všetky siete, ústrednú kúrenie – plynový kotol aj menší kotol na drevo, 2x bojler na zohrev teplej vody.
Na väčšom dome je nová plechová – hliníková strecha zateplená, celý dom je zateplený, novšie okná aj fasádna stierka, 2x brána na diaľkové ovládanie, garáž na diaľkové ovládanie, na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Celková výmera pozemku je 770 m2.
Domy sú vhodné na dvojgeneračné bývanie, bývanie spojené so sídlom firmy, podnikaním a pod. Exkluzívna lokalita, blízko centra mesta, určite sa oplatí vidieť!
Viac informácií na t.č. 0903 463 517

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty