Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Chorvátsko
3-izbový apartmán s výhľadom na more, ostrov Čiovo, Chorvátsko
257 500 €

3-izbový apartmán s výhľadom na more, ostrov Čiovo, Chorvátsko

257 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 90 m2
  • Cena za m2: 2 861,11 €/m²
    ID inzerátu: 4790555
Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_2890
Miesto: Omiš, Chorvátsko
Typ nehnuteľnosti: apartmán s výhľadom na more
Cena od 257 700 EUR
Obytná plocha: 90 m2
Dispozícia: 3 spálne, 2 kúpeľne
Vzdialenosť od mora: 470 m
Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Výhľad na more
Orientácia na západ
Elektrina
Voda z vodovodu
Telefón / Internet
Prístup autom
Septik
Vzdialenosť od centra  450 m
Vzdialenosť od letiska 8,5 km

 


Popis:
Sme radi, že vám môžeme ponúknuť tento útulný apartmán s pekným výhľadom na more, ktorý sa nachádza v pokojnej oblasti, v blízkosti lokality centra Okrug. Ponuka lokality so všetkou občianskou vybavenosťou.
Apartmán sa nachádza na 2. poschodí bytového domu a má celkovú obytnú plochu 90 m2.
Pozostáva z 3 spální, 2 kúpeľní, kuchyne a obývacej izby, celkovo s 2 balkónmi a 1. menšou loggiou. Hlavná spálňa je pekne zariadená v drevenom štýle a má vlastnú loggiu s výhľadom do prírody.
Ďalšie 2 spálne majú orientáciu na východ a na spoločný balkón, ktorý ponúka pekný výhľad na more. Obe sú pekne zariadene a veľmi svetlé s dostatkom slnka, kde si môžete vychutnať veľkolepé západy slnka. Všetky izby majú klimatizáciu.
Celý apartmán je kvalitne a kompletne  zariadený, netreba do neho ďalšie investície a je pripravený už len na nasťahovanie sa, pretože je predáva sa s kompletným nábytkom. Pred budovou je jedno vyhradené parkovacie miesto.
Táto oblasť je tichá a pokojná, pričom budova, v ktorej sa tento apartmán nachádza, je jednou z posledných postavená v tejto oblasti.
Neďaleko sa nachádza nová vybudovaná cesta, ktorá ľahko a rýchlejšie spája túto stranu ostrova s pevninou.
Viac o meste Trogir/ostrove Čiovo
Mesto Trogir je ďalším fantastickým klenotom v korune chorvátskych turistických destinácií, je vzdialené len 20 minút od letiska. Mesto Trogir je prepojené s ostrovom Čiovo mostom. Rovnako ako Dubrovník, tak aj Trogir je stredoveké opevnené mesto, ktoré bolo vyhlásené za svetové dedičstvo pod ochranou UNESCO.
Toto malé, ale živé turistické centrum a je obzvlášť dobre známe mnohým známym osobnostiam, ktoré navštívia Chorvátsko, pretože je východiskovým bodom pre dovolenku na jachte.
Má niekoľko z najlepších reštaurácií ktoré nájdete v Chorvátsku a poskytuje všetko, čo očakávate od rušného turistického centra. Mesto má tiež lodnú taxi službu ktorá vás dovezie až do Splitu, výlet loďou trvá asi hodinu.
Na ostrove Čiovo nájdete množstvo krásnych pláži a tiež niekoľko rybárskych osád. Vďaka popularite týchto pláží je Čiovo obľúbeným miestom na investovanie do chorvátskych nehnuteľností. Odľahlé pobrežné nehnuteľnosti sú vždy obľúbené u investorov nehnuteľností a ich hodnota rastie.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty