Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Trenčín
RD-Opatová - predaj
Cena dohodou

RD-Opatová - predaj

Cena dohodou

160000+4800


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4790905
014 -12-JASEa
Máte záujem o bývanie v prímestskej časti Trenčína, v tichej a vyhľadávanej lokalite s kompletnou občiansku vybavenosťou?
My Vám túto možnosť ponúkame!
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne časť Opatová, s obytnou plochou približne 90 m2, ktorý je čiastočne podpivničený a zateplený.
Dom je napojený sa vybudované IS (voda, elektrina, kanalizácia, plyn), k dispozícii je taktiež vlastná studňa.
Rodinný dom sa nachádza na pozemku cca 265 m2, pochádza z roku 1960, jeho interiér pozostáva z 2 priestranných izieb a príslušenstva (kuchyňa s krbovými kachľami, WC, kúpeľňa, vstupná chodba).
Súčasťou domu je murovaná prístavba (letná kuchyňa). Vykurovanie domu a ohrev teplej vody je zabezpečený plynovým kotlom, rozvody vnútorných inštalácií sietí (voda, vykurovanie, elektrina) sú novorealizované.
Ideálna poloha ponúkaného rodinného domu zabezpečuje komfort pre život v prímestskej časti Trenčína s dokonalou obslužnosťou (blízka zastávka MHD a ŽSR). Bližšie informácie o uvedenom rodinnom dome Vám rád poskytnem pri obhliadke nehnuteľnosti alebo telefonicky.
Cena uvedenej nehnuteľnosti je 164 800 euro (dohoda možná).
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti.
Sme realitná spoločnosť pôsobiaca v rámci celého Slovenska.
Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj Vám pomohli s kúpou či predajom Vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu a nevyžaduje potrebu Vašich ďalších finančných prostriedkov.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty